Toljatti – Magnitogorsk 2:4 (kon.) | Čerepovec – N.Novgorod 3:4 (0:2 po s.n.) | Jokerit – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Petrohrad – Novokuzněck 6:2 (kon.) | HC Slovan – Viťaz 0:2 (kon.) | Záhřeb – Jaroslavl 3:4 (po pr.)
Medveščak Záhřeb
3:4 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Čtvrtek 27.11.2014, 19:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

Česká stopa v utkání
    Jiří Novotný (JAR): 0+2, asistence na rozhodujícím gólu, 1 střela na bránu (21:59:03)

Medveščak vedl po drtivou většinu utkání. V závěru ale Lokomotiv dotáhl jejich vedení a v prodloužení pak vybojoval bonusový bod. Zápas je u konce a já se s Vámi loučím. přej příjemný zbytek večera.

JAKOVLEV - 3:4

61:07
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    To byl rychlý konec. Záhřeb nezvládl útok a na druhou stranu se tedy rozjeli hosté. Novotný následně obkroužil bránu a nahrál JEGORU JAKOVLEVOVI. Ten poslal puk nad rameno gólmana a rozhodl zápas. Asistence: Jiří Novotný

60:34
    Zatím si obě strany vyměňují kotouče a lítají ze strany na stranu.

60:05
    Pětiminutové prodloužení započalo. Buly vyhráli hosté.

60:01

Jaroslavl se zvládla vyburcovat ke skvělému výkonu a vyrovnat utkání. Díky tomu uvidíme prodloužení.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    HOLOS - 3:3

59:46
    Tak přeci jen se hosté dočkali. Střelu přes chumel hráčů vyslal JONAS HOLOS a vyrovnal tak v závěru zápasu.

59:17
    Puk mimo pásmo domácích. Hosté se snaží dostat zpět.

59:05
    Hosté zkoušejí v šesti!

Oddechový čas pro hosty.

58:43
    Puk kontrolují domácí.Vyvezli jej mimo nebezpečnou zónu a drží naději na tři bodový zisk.

58:03
    Tvrdá rána obránce neohrozila bránu Heetera. Puk je ale nadále v držení Jaroslavli.

57:10
    Z blízka se zkusil prosadit Apalkov a jeho střela trefila rameno gólmana.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 13. Leino (Thomas, Anderson), 20. Thomas, 39. Leino (Flood) – 37. Vasiljev (Novotný, Platt), 49. Grachjov (Korškov, Kronwall), 60. Holos, 62. Jakovlev (Novotný)

Medveščak Záhřeb: Heeter (Dekanich) – Carle, Morrisonn, Martinovič, Flood, Popovič, Hutchinson, Kinrade – Thomas, Leino, Anderson – Segal, Pelletier, St. Pierre – Wright, Trotter, Hedberg – Glumac, Murray, Bjorkstrand.
    Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (od 41. Kolesnik) – Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Pašnin, Gorochov, Višněvskij, Ljubuškin – Plotnikov, Averin, Apalkov – Novotný, Konkov, Thornberg – Platt, Kapustin, Galimov – Kraskovsky, Grachjov, Korškov.

Rozhodčí: Vasiljev, Naumov – Kuchava, Novikov