Dynamo – Panathinaikos 2:1 (kon.) | FK Krasnodar – Lille 1:1 (kon.) | Rijeka – Standard 2:0 (kon.)
Feyenoord – Sevilla 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Everton 0:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Young Boys 1:3 (kon.)
Sparta – Neapol 0:0 (kon.) | Aalborg – FCSB 1:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Rio Ave 2:0 (kon.)
Dinamo Minsk – PAOK 0:2 (kon.) | Guingamp – Fiorentina 1:2 (kon.) | Trabzonspor – Met. Charkov 3:1 (kon.)
Lokeren – Legia 1:0 (kon.) | Celtic – Salzburg 1:3 (kon.) | Astra Giurgiu – Dinamo Záhřeb 1:0 (kon.)
Inter – Dněpropetrovsk 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Karabach 1:1 (kon.) | Helsinki – Kodaň 2:1 (kon.)
Villarreal – Mönchengladbach 2:2 (kon.) | Curych – Apollon Limassol 3:1 (kon.) | Turín – Club Brugge 0:0 (kon.)
Tottenham – Partizan Bělehrad 1:0 (kon.) | Asteras – Besiktas 2:2 (kon.)
HNK Rijeka
2:0 (2:0)
Standard Lutych
Čtvrtek 27.11.2014, 19:00 • Stadium Kantrida, Rijeka • Evropská liga

Já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (20:58:52)

Statistiky utkání
    Sřely (na branku): 12 (4) – 5 (4).
    Ofsajdy: 3 – 2.
    Rohové kopy: 6 – 4.
    Držení míče: 55% – 45 %.

Je za námi páté utkání ve skupině G mezi HNK Rijekou Standardem Lutych. Ráz utkání dal jednoznačně první poločas ve kterém se po rohovém kopu nejprve prosadil hlavou Moisés, o sedm minut později po faulu Arslangiče byl nařízen pokutový kop a zároveň byl hostující obránce vyloučen. Nařízený pokutový kop proměnil Kramarič a tato branka stanovila konečné skóre 2:0 pro Rijeku. Ve druhé poločase měli hosté pár nebezpečných situací, ale branku nevytěžili a domácí naopak pouze hlídali skóre ve druhé půlce.

90+3

Zákroky brankáře: Thuram-Ulien – 2.

Zákroky brankáře: Ivan Vargič – 4.

90+3
    Žlutou kartu dostává Andrej Kramarić (HNK Rijeka).

90+1
    Žlutou kartu dostává Tony Watt (Standard Lutych).

90+1
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    De Sart (STA) poslal příliš dlouhý míč, vypadá to, že se nám utkání v poklidu dohraje.

89
    Střídání v týmu HNK Rijeka: ze hřiště odchází Moisés, přichází Ivan Krstanović.

88
    Nicméně Mpoku (STA) se snažil lobem vysunout jednoho ze spoluhráčů, však neúspěšně.

87
    Nepřesná přihrávka Cvijanoviče (HNK) umožňuje hostům ještě cokoliv vymyslet.

85
    Standardu se krátí čas na jakýkoliv zvrat v utkání. A tak i standardní situace z poloviny hřiště míří před branku.
    Zákrok hostujícího brankáře

82
    Standardní situace tentokrát na druhé straně z větší dálky, ale Cvijanovič (HNK) poslal nadýchaný centr a hlavičku Leškoviče(HNK) vytáhl Thuram – Ulien(STA) tentokrát konečky prstů na rohový kop.