Dynamo – Panathinaikos 2:1 (kon.) | FK Krasnodar – Lille 1:1 (kon.) | Rijeka – Standard 2:0 (kon.)
Feyenoord – Sevilla 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Everton 0:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Young Boys 1:3 (kon.)
Sparta – Neapol 0:0 (kon.) | Aalborg – FCSB 1:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Rio Ave 2:0 (kon.)
Dinamo Minsk – PAOK 0:2 (kon.) | Guingamp – Fiorentina 1:2 (kon.) | Trabzonspor – Met. Charkov 3:1 (kon.)
Lokeren – Legia 1:0 (kon.) | Celtic – Salzburg 1:3 (kon.) | Astra Giurgiu – Dinamo Záhřeb 1:0 (kon.)
Inter – Dněpropetrovsk 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Karabach 1:1 (kon.) | Helsinki – Kodaň 2:1 (kon.)
Villarreal – Mönchengladbach 2:2 (kon.) | Curych – Apollon Limassol 3:1 (kon.) | Turín – Club Brugge 0:0 (kon.)
Tottenham – Partizan Bělehrad 1:0 (kon.) | Asteras – Besiktas 2:2 (kon.)
Trabzonspor AŞ
3:1 (1:0)
Metalist Charkov
Čtvrtek 27.11.2014, 19:00 • Hüseyin Avni Aker Stadyumu - Trabzon • Evropská liga

To je z tohoto utkání vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u online přenosu na shledanou. (21:03:45)

Počet zákroků brankáře Charkova Gorjainova – 3.

Počet zákroků brankáře Trabzonsporu Öztürka – 0.

Rohové kopy 7:2

Hlavní sudí Gestranius ukončil svým hvizdem zajímavé utkání mezi Trabzonsporem a Metalistem Charkov.
    První poločas nám nenabídl příliš atraktivní podívanou, za zmínku stojí pouze branka z 36. minuty, kdy se po rohu prosadil Belkalem. Hosté vyrovnali v 68. minutě, když se tvrdou ranou prosadil Homeňuk. Zvrat nastal v 77. minutě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen Medjani. Většina fotbalových diváku by očekávala tlak ze strany Charkova, ale k tomu vůbec nedošlo. Do hry se více dostali paradoxně domácí, kteří v početní nevýhodě vstřelili 2 branky. Nejprve se pěknou střelou prosadil Ekici, kterého napodobil o pár minut později Yilmaz, který definitivně odsoudil Charkov k prohře. Konečné skóre je tedy 3:1 ve prospěch Trabzonsporu

90+6
    Sefa YILMAZ - 3:1

90+5
    Trabzonspor právě vstřelil branku!
    Hosté se paradoxně úplně sesypali a domácí toho využívají další překvapivou brankou! SEFA YILMAZ se výborně prodral do šestnáctky hostí a vystřelil, brankář míč vyrazil pouze do tyče, od které se balon dostal do sítě. Domácí vedou 3:1!

90+3
    A další žlutá karta. Tentokrát ji obdržel Yatabaré.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil nad rámec základní hrací doby 5 minut.

89
    K taktickému střídání dojde na straně domácích. Ze hřiště odchází Waris a nahradí jej obránce Nizam.

88
    Hosté okamžitě na tuto situaci reagují střídáním. Z placu odešel Rebenok, kterého vyměnil Osman.
    Mehmet EKICI - 2:1

87
    Neuvěřitelné! Domácí se dostávají do vedení, přestože již téměř deset minut hrají v početní nevýhodě! Po zpětné hlavičce Yilmaze se za pokutovým územím do míče opřel MEHMET EKICI, jenž pěknou technickou střelou na bližší tyč dává na 2:1 pro domácí!

84
    Ukrajinský celek využil další střídání. Z trávníku odešel Villagra, kterého nahradil Bolbat.

84
    Erdogan z dobré pozice přestřelil.

83
    Míč mají paradoxně na svých kopačkách častěji domácí, kteří jsou i přes početní nevýhodu lepším týmem.

Lukáš Konvičný

Branky: 36. Belkalem (Ekici), 87. Ekici (Yilmaz), 90+5. Yilmaz (Erdoğan) – 68. Homeňuk (Rebenok)

Karty:   55. Medjani (TRA), 64. Belkalem (TRA), 90+3. M. Yatabaré (TRA) – 73. Kulakov (CHA)   77. Medjani (TRA)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 3:5.
    Trabzonspor AŞ: Öztürk – Bosingwa (C), Papadopoulos, Belkalem, Erdoğan – Medjani – M. Yatabaré, Ekici, Aydogdu (59. Atik), Waris (89. Nizam) – Cardozo (59. Yilmaz).
    Náhradníci: Demir – Demir, Dursun, Dogan, Nizam, Yilmaz, Atik.

Metalist Charkov: Gorjainov – Villagra (84. Bolbat), Gueye (C), Torsiglieri, Pšenyčnych – Krasnopjorov, Tkačuk – Kobin (70. Kulakov), Jajá, Rebenok (88. Osman) – Homeňuk.
    Náhradníci: Dišljenković – Berezovčuk, Osman, Bolbat, Kulakov, Radčenko, Barilko.

Rozhodčí: M. Gestranius – J. P. Aravirta, M. Alakare