Č. Budějovice – Teplice 2:0 (kon.) | Ostrava – Slavia 0:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:0 (0:0)
FK Teplice
Pátek 28.11.2014, 18:00 • Střelecký ostrov • Synot liga

Utkání je u konce. Dynamo vybojovalo výhru 2:0 díky brankám Škody z 56. minuty a Hory z penalty v samotném závěru. Jihočeši tak mají po podzimu 18 bodů. Dnešní duel toho po fotbalové stránce moc nenabídl, hra byla plná soubojů, šancí minimum. Dynamo bylo šťastnější a bere tři body. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (19:53:09)

90+1

90+1
    Ještě roh pro Teplice.
    Jakub HORA - 2:0

90
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    JAKUB HORA volil střelu doprostřed, Grigar šel doprava a Dynamu už výhru nikdo nevezme!

90
    Lüftner fauloval ve vápně Vošahlíka a je tu penalta pro Dynamo!

89
    Brunclík nahradil na hřišti mladého Hálu, který odehrál dobrý zápas.

88
    Ljevakovič si šel pro penaltu, ale jeho pád byl příliš okatý a dostává za simulování žlutou kartu.

87
    Do hry půjde jako poslední domácí žolík David Brunclík.

85
    Chukwuma se točil ke střele, ale nakonec vypálil hodně nepřesně. Teplice tlačí, domácí se dobře brání.

84
    Teď musel být Křížek pozorný. Centr z levé strany se snášel do branky a domácí gólman míč vyškrábl na roh. Ten domácí ubránili.

83
    Fantastický zákrok Zdeňka Křížka. Lengyel ve vápně neuhlídal Litsingiho a jeho hlavičku z bezprostřední blízkosti domácí brankář skvěle vyrazil.

82
    Richard Kalod byl ve vápně přistrčen rukama obránce a pak ještě nakopnutý do kotníku, přesto dostává žlutou kartu za simulování. Zvláštní...

80
    Na dnešní utkání bylo vydáno 2101 vstupenek.

79
    Hosté naposledy vystřídali. Urma naskočil do hry ve 36. minutě, ale nyní musí kvůli zranění odstoupit. Nahradil ho Vachoušek.