Mladá Boleslav – Olomouc 3:2 (kon.) | Kladno – Č. Budějovice 4:1 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 4:1 (kon.)
Liberec – Zlín 5:4 (kon.) | Slavia – Chomutov 1:3 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 2:3 (1:2 po s.n.)
BK Mladá Boleslav
3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
HC Olomouc
Pátek 28.11.2014, 15:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • DHL Extraliga juniorů

Ode mě je to pro dnešní den z malé haly ŠKOENERGO Arény vše. Další zápas však mladoboleslavští junioři odehrají již zítra, kdy na hlavní ploše přivítají Zlín. Od 12 hodin se tedy těším napočtenou u dalšího onlajn přenosu.

Ještě dodám, že program dnes v Mladé Boleslavi zdaleka nekončí, již od 17:30 se na velké hale totiž střetnou A týmy Mladé Boleslavi a Vítkovic.

To už tedy vše, přeji dobrý večer. (17:07:18)

Závěr byl velmi napínavý, nakonec to však domácí zvládli. Díky parádnímu otočení skóre dnešního zápasu si tedy připisují tři body a upevňují své místo v tabulce do bojů v play-off.

60:00

59:30
    Olomoučtí mají tlak a okupují Pechkovu branku.

58:38
    Ivan Ďurač (MBL) ve vlastní útočné třetině fauloval. Za držení si odpyká dvě minuty.

57:50
    Icing Mladé Boleslavi.

57:21
    Oddechový čas pro hosty.

57:21
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hanáci se poměrně lacino prosazují. Vytvořili si tlak a od modré se jednoduše trefil ALEŠ JERGL. Asistence: Martin Konečný.

56:44
    V posledních sekundách se hraje především ve středním pásmu.

55:50
    Před dorážejícím Milanem Ostřanským raději Pechek přikrývá puk.

55:16
    Bruslaři se i nadále drží v pásmu Olomouce.

54:24
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí jdou do dvougólového trháku! Poljanyčka výborně zavedl puk do útočného pásma, kam se přiřítil i VOJTĚCH NĚMEC, který nakonec sklepl kotouč až za záda bezmocného Urbische. Asistence: Aleksandr Poljanyčka.

53:24
    Pechek předvedl další skvělý zákrok.

52:45
    Zdá se, že o osudu dnešního duelu je rozhodnuto. Bruslaři si dobře rozebrali olomouckou obranu a následně se ze závaru u Urbische prosadil přesnou střelou RADEK POŘÍZEK. Asistence: Denis Pätoprsty, Ondřej Šťáva.

51:47
    Motloch nakonec odjíždí po svých na střídačku. Zároveň je vyloučen Aleš Jergl (OLO) na dvě minuty za nedovolené bránění.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 32. Průšek (Pätoprsty, Šťáva), 53. Pořízek (Pätoprsty, Šťáva), 55. Němec (Poljanyčka) – 2. Tomek, 58. Jergl (Konečný)

BK Mladá Boleslav: Pechek (Krofta) – Mašek, Štosek, Hes Matěj (C), Žalud, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Poljanyčka, Pätoprsty, Klečka, Pořízek, Ďurač, Sedmík, Motloch
    HC Olomouc: Urbisch (Vlach) – Škoda, Nesvadba, Kraigher, Tomek, Brandýs, Síkora, Hes Martin – Ostřanský, Jergl (C), Markl, Bauer, Pavlovský, Ministr, Krátoška, Kropáč, Konečný, Janás,

Rozhodčí: Horinek – Krátký, Svoboda