Mladá Boleslav – Olomouc 3:2 (kon.) | Kladno – Č. Budějovice 4:1 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 4:1 (kon.)
Liberec – Zlín 5:4 (kon.) | Slavia – Chomutov 1:3 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Slavia Praha
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Piráti Chomutov
Pátek 28.11.2014, 18:00DHL Extraliga juniorů

Já se s Vámi loučím a přeji krásný víkend. (20:07:11)

Poslední třetina se odehrával až na posledních 5 minut jasně v režii Pirátů. Gól na 1:3 přišel z pohledu Slavie už příliš pozdě.

60:00

58:59
    V dobré příležitosti se ocitl Šťovíček, Frodl byl však pozorný.

58:18
    Nestrašil mohl jet sám na bránu, prudkou přihrávku však nedokázal zpracovat.

56:45
    Slávisté už zvedali ruce nad hlavu, Veselý však puk do brány dostal rukou.

56:27
    Janákovu střelu vyrážečkou kryje Frodl.

55:11
    Slavia právě vstřelila branku!
    Tak domácí se nakonec přece jen dočkali. K vyraženému puku se dostal KAREL DRAHORÁD a střelou pod břevno nedal Lukešovi šanci. Asistence: Filip Navrátil.

54:41
    Ve velké šanci se ocitl Török, Slavii však dnes není přáno.

52:55
    Kombinace Andrese a Veselého střelu nepřinesla.

52:01
    Petr Tejral v dobré pozici minul branku Pirátů.

50:25
    V dobré příležitosti se ocitl Ječný, Lukeš však dnes chytá znamenitě.

48:16
    Piráti právě vstřelili branku!
    Lehké nahození od modré před brankou tečoval MARTIN ŠŤOVÍČEK a Frodl už neměl šanci zareagovat. Asistence: Jakub Meliško.

46:19
    Török se dostal v útočném pásmu k odraženému puku, jeho střela však našla jen lapačku Lukeše.

45:55

45:23
    Slavia vyhazuje do středního pásma.

44:25
    Šulák se dostal k dorážce své vlastní střely, Frodl ho však skórovat nenechal.

43:55
    Domácí jsou do čtyř. Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Kottek (SLA).

42:55
    MARTIN ŠŤOVÍČEK se v oslabení dostal do samostatného úniku a kličkou mezi nohy gólmana Frodla dává na 0:2. Bez asistence.

Michal Borovan

Branky a nahrávky: 56. Drahorád (Navrátil) – 39. Kellerstein, 43. Šťovíček, 49. Šťovíček (Meliško)

HC Slavia Praha: Frodl – Vala, Saňa, Havelka, Drahorád Bureš, Kottek, Krejčí – Červený, Patzelt, Török, Kasala, Nestrašil, Veselý, Ječný, Josefus, Tejral, Procházka Andres, Furch, Navrátil.
    Piráti Chomutov: Lukeš – Meliško, Hierman, Cestr, Šulák, Černý, Tejnor, Kozák – Šťovíček, A. Macháček, Jirušek, Tupý, Dimitrov, Tatár, Bednář, Janák, Kellerstein, P. Macháček, Strunz, Chrpa.

Rozhodčí: Lacina – Frodl, Charvát