Třinec – Kometa Brno 5:4 (kon.) | Liberec – Sparta 4:2 (kon.) | Vsetín – Havířov 3:4 (kon.)
HC Plzeň – Letňany 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 0:4 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 3:5 (kon.)
Poruba 2011 – Vítkovice 0:6 (kon.) | Zlín – Olomouc 6:2 (kon.) | Chomutov – PZ Kladno 8:0 (kon.)

59:25
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Tak se hostě gólu v power-play přece jenom dočkali. TOMÁŠ FENCL trefil prázdnou branku z poloviny kluziště. O vítězi jej rozhodnuto. Bez asistence.

59:14
    Doktor minul prázdnou branku!

58:30
    Po přihrávce rukou se hra stěhuje před Němce. Hauser opouští branku.

58:13
    Oddechový čas domácí.

58:13
    Ofsaj Písku. Dlouhá přihrávka na modrou čáru se nepovedla.

57:30
    Písek právě vstřelil branku!
    A drama je na světě. Do prázdné branky dorazil puk LEOŠ JAVŮREK. Asistence: Jan Pixa.

56:00
    Do konce třetí třetiny zbývají čtyři minuty. Pokud chtějí domácí se zápase něco udělat, měli by zabrat. Hra Motoru působí sebejistě.

55:25

54:05
    Písečtí se snaží založil kombinaci v útočném pásmu...

53:25
    Fencl (CEB) – 2 minuty za držení.

53:00
    Dvougólový náskok ještě více posílil sebevědomí dorostenců Motoru.

49:57
    KAREL SCHMIDMAIER jen pár minut po svém návratu po odpykání desetiminutového trestu prostřelil Hausera mezi betony, když dostal z rohu kluziště milimetrový pas od Pánka. Asistence: Oliver Pánek, Martin Kadlec.

47:57
    Pixa chtěl Němce z úhlu překvapit. Gólman Motoru máchl lapačkou a uklidňuje situaci.

47:06

46:28

45:25
    Hraje se 4/4.

45:06
    A za držení se jde sednou také Tejko (PIS).

44:28
    Mašek (CEB) – držení.

Petr Eliáš

Branky a nahrávky: 15. Tejko (Strnad, V. Marek), 32. Pixa (Torba), 58. Javůrek (Pixa) – 26. Schmidmayer (Pánek), 33. Vráblík (Kondelík), 41. Kondelík (Vráblík, Doktor), 50. Schmidmayer (Pánek, Kadlec), 60. Fencl

IHC Králové Písek: Hauser – Klochko, Turek, Rákosník, Novotný, Kozák, Radoš, Brabec, V. Marek, Javůrek, Pokorný, Tejko, Hadrava, Torba, Polanský, Klas, Strnad, Pixa
    HC Motor České Budějovice: Němec – Kadlec, Farka, Kubeš, Klinecký, Benda, Dvořák, Svoboda, Pánek, Schmidmayer, Vráblík, Vochozka, Bárta, Jiřinec, Kondelík, Doktor, Fencl, Pospíšil, Mašek

Rozhodčí: Pražák – Kreuzer, Oudes