Třinec – Kometa Brno 5:4 (kon.) | Liberec – Sparta 4:2 (kon.) | Vsetín – Havířov 3:4 (kon.)
HC Plzeň – Letňany 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 0:4 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 3:5 (kon.)
Poruba 2011 – Vítkovice 0:6 (kon.) | Zlín – Olomouc 6:2 (kon.) | Chomutov – PZ Kladno 8:0 (kon.)
Piráti Chomutov
8:0 (2:0, 4:0, 2:0)
PZ Kladno
Pátek 28.11.2014, 17:30 • SD ARÉNA • Extraliga staršího dorostu

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera. Nashledanou. (19:44:46)

Dnešní utkání zcela ovládli domácí Piráti Chomutov a připisují si tři body za výhru. Zato hosté odjíždějí s debaklem 0:8. V dresu Chomutova se blýskli Alan Lyszczarczyk, který zaznamenal hattrick, a Tom Polák, který dokázal přihrát na pět branek.

60:00

59:29

58:48

58:07
    Hřebíčkova střela nechala vyniknout kladenského Karlíka.

57:29
    Potrestána hráčská lavice Pirátů Chomutov za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvou minutový trest odpykává Dejmek.

56:48
    Kučera (KLP) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

56:16
    Trofimov přihrával před branku na svého spoluhráče, ten na Strejce nevyzrál.

55:28
    Zakázané uvolnění Kladna.

54:13

53:58
    Kladno opět prohospodařilo celou přesilovou hru.

Toula zůstal ležet na ledě a v doprovodu lékařů je odvezen střídačku.

52:23
    Do zakončení v oslabení se dostal Rindoš, jeho střelu v pohodě vyráží Karlík.

52:13
    Kulich (CHM) je vyloučen na dvě minuty plus deset minut za vražení zezadu. Dvouminutový trest odpyká Širal.

51:11
    Piráti právě vstřelili branku!
    Střelu Hlaváčka vyrazil Karlík pouze před sebe, kde stál připravený Polák, který přihrál puk na lépe postaveného ALANA LYSZCZARCZYKA, jenž neměl problém trefit odkrytou branku. Asistence: Polák, Hlaváček.

50:34

49:36
    Další střela domácích. Karlík puk pouze vyráží před sebe a hra pokračuje dál.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 4. Lyszczarczyk (Polák), 11. Daniel Novák (Polák), 24. Lyszczarczyk (Polák, Matyáš Svoboda), 26. Hajič (Kulich, Hřebíček), 28. Hlaváček (Polák), 33. Hřebíček (Novák), 47. Palička, 52. Lyszczarczyk (Polák, Hlaváček)

Piráti Chomutov: Strejc (Zvědělík) – Hlaváček, Dvořák, Běhula, Novák D., Novák A., Hajič – Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, Svoboda, Rindoš, Hřebíček, Dejmek, Šilar, Adámek.
    PZ Kladno: Karlík (Moravec) – Straka, Rampfel, Kučera J., Vlk, Němec, Libecajt, Slatinský – Toula, Jarý, Kučera M., Lachman, Vyšín, Lenárt, Trofimov, Jeřábek, Ďuračka, Vostárek, Mrkvička.

Rozhodčí: Místecký – Mašek, Hynčica