Třinec – Kometa Brno 5:4 (kon.) | Liberec – Sparta 4:2 (kon.) | Vsetín – Havířov 3:4 (kon.)
HC Plzeň – Letňany 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 0:4 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 3:5 (kon.)
Poruba 2011 – Vítkovice 0:6 (kon.) | Zlín – Olomouc 6:2 (kon.) | Chomutov – PZ Kladno 8:0 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:4 (0:2, 2:0, 1:2)
AZ Havířov
Pátek 28.11.2014, 15:00 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu

60:00
    Konec utkání. Vsetínští hokejisté prohrávali 0:2 a 2:3, přesto se pokaždé dokázali do zápasu vrátit. Havířov si ale rozhodující trefu nechal na nejlepší možnou chvíli. Necelou minutu a půl před koncem rozhodl o zisku třech bodů Dominik Moravčík. (17:23:29)

59:57
    Za hosty je vyloučen Matěj Hudeček, za domácí Patrik Španko. Oba fasují dvě minuty za napadení.

58:38
    Havířov právě vstřelil branku!
    Hosté si však berou vedení brzy zpět. Gól na 3:4 si připisuje DOMINIK MORAVČÍK. Asistence: Jaroslav Mrowiec.

55:15
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Valaši se prosazují v přesilovce a zásluhou DAVIDA KOVÁŘE je na Lapači znovu vyrovnáno. Asistence: Miroslav Janošek, Petr Lainka.

54:26
    Filip Kiss (HAV) 2 minuty, sekání.

53:34
    Dost možná je rozhodnuto. DANIEL KUROVSKÝ střílí třetí branku svého týmu a posílá hosty do vedení 2:3. Bez asistence.

52:33
    Oba týmy již hrají v plném počtu.

50:33
    Dominik Moravčík (HAV), 2 minuty, vysoká hůl.

49:53
    Vsetínská lavice poslala do hry opět více hráčů, než povolují pravidla. Dvouminutový trest odsedí Ondřej Tydlačka.

49:25
    Valaši přečkali dlouhé oslabení bez úhony!

44:25
    Patrik Augustin dostává trest 5 minut + do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Havířovští mají nyní velkou šanci utkání zlomit.

43:07
    Valaši se osvobozují.

41:07
    Španko (VSE), 2 minuty, hákování.

40:01

40:00
    Druhá třetina skončila. Domácí hokejisté v ní dvěma přesnými zásahy srovnali stav a tak se ve třetím dějství, které začne přibližně v 16:40, bude jistě nač těšit. Střely na branku ve druhé části: 2:8. Sledujte změny stavu!

39:25
    Gólem do šatny PATRIK ŠPANKO vyrovnává stav na 2:2. Asistence: Ondřej Tydlačka.

38:52
    Tydlačka na ledě.

36:52
    Ondřej Tydlačka (VSE), 2 minuty, napadení.

Václav Trávníček

Branky a nahrávky: 36. Kovář, 40. Španko (Tydlačka), 56. Kovář (Janošek, Lainka) – 8. Peterka (Dudek), 18. Spálovský (Kiss, Hendrich), 54. Kurovský, 59. Moravčík (Mrowiec)

VHK ROBE Vsetín: Bechný – Kašpar, Bártek, Weintritt J., Augustin, Vítek, Ševčík, Rýpar – Toman, Dubnický, Lainka, Humplík, Tydlačka, Gharibyar, Weintritt M., Španko, Kostka, Kovář, Janošek.
    AZ Havířov: Gerža – Trombik, Frojda, Dudek, Hudeček, Kiss, Spálovský, Mrowiec – Moravčík, Stružík, Peterka, Hendrych, Kurovský, Němec, Macuh, Cihlář.

Rozhodčí: Vaněk – Blaha, Švarc