Nashville – Edmonton 1:0 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 0:3 (kon.) | Anaheim – Chicago 1:4 (kon.)

3. Viktor Fasth (EDM) 24 zák., 1 gólů, 96,0%

Edmonton ani v osmém zápase v řadě nedokázal zvítězit. A to měl dnes k výhře hodně blízko. Celý zápas byli hráči kanadského celku o něco lepší než domácí, jenže nedokázali najít recept na skvělě chytajícího Pekku Rinneho. V prodloužení měl navíc Jordan Eberle možnost rozhodnout z trestného střílení, ale nedal. A tak přišel trest v podobě rozhodující branku z hole Frosberga.

Filip FORSBERG - 1:0

63:55
    Nashville právě vstřelil branku!
    Obrovský tlak si vytvořil domácí celek. Nejdříve sice nevyužili přečíslení 3 na 1, ale jejich akce pokračovala dál. FILIP FORSBERG nakonec vzal na sebe odpovědnost, obtočil se kolem bránícího hráče a střelou zápěstím rozhoduje o vítězství Nashvillu. Asistence: Roman Josi, Shea Weber.

63:17
    Domácí se dostali do přečíslení 3 na 1, které k jejich smůle zakončil Weber střelou mimo branku.

62:15
    Josi projel celým kluzištěm, ale jeho střela byla zblokována.

61:09
    Rinne si připisuje další zákrok po střele z levého kruhu.

60:22
    Eberle neproměnil trestné střílení.

60:13
    Trestné střílení jel Jordan Eberle, ale ten nedokázal najít mezeru u levé tyče Rinneho branky.

60:13
    Josi v brankovišti zalehl kotouč a rozhodčí nařizují trestné střílení.

60:01

Střely na branku ve 3. třetině: 9-11

Ani posledná třetina branku nepřinesla. Za malý okamih tak začne prodložení. Na jeho začátku budou mít hosté ještě 21 vteřin výhodu přesilové hry.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?