Nashville – Edmonton 1:0 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 0:3 (kon.) | Anaheim – Chicago 1:4 (kon.)
Washington – NY Islanders 5:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
New York Rangers
Pátek 28.11.2014, 19:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Děkuji za pozornost a přeji pěkný večer. (21:46:25)

1. Martin St. Louis (NYR) 1+1
    2. Derek Stephan (NYR) 0+3
    3. Cam Talbot (NYR) 26 zák., 0 gólů, 100,0%
    Cam Talbot letos podruhé a znvou proti Flyers vychytal nulu, celkem má ve své kariéře na kontě pět čistých kont

Československá stopa v zápase
    Jakub Voráček (PHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:06.

Hosté vyhráli zcela zaslouženě. Podali dnes lepší výkon a připisují si dva body.

60:00

59:16
    Vyloučen Del Zetto na dvě minuty za hrubost.

58:35
    Puk mají Jezdci na holích ve středním pásmu. Nikam se neženou.

57:48
    Jakub Voráček se dostal do zajímavé pozice, ale nedokázal zamířit přesně. Hostující obrana mu mnoho prostoru nedala.

57:00
    Hrají se poslední tři minuty třetí třetiny. Já si troufám, s ohledem na obraz hry, říct, že i zápasu.

56:26
    R.J. Umberger si vedl podobně jako jeho kolega před chvílí. Ani on neuspěl.

56:08
    Sean Couturier rychlou střelou trefil rameno brankáře Talbota, který kotouč vyrazil nad branku.

55:30
    Rick Nash se ke střele nedostal, neboť ho zradila hokejka.

54:20
    Puk se také podíval na střídačku hostujícího týmu, osazenstvo jej vhodilo na led, a tak se pokračuje stále se stejným kotoučem.

53:36
    Komerční přestávka.

52:59
    Bojuje se o střední pásmo, ani jeden tým se nikam nežene, zdá se, že o dělbě bodů, respektive jednostranném přísunu, rozhodnuto.

50:37
    Domácí jsou v útočném pásmu, kombinují v rohu kluziště, do střeleckých příležitostí se často nedostávají.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 7. Boyle (Stephan, Louis), 25. Louis (Stephan, Kreider), 46. Nash (Stephan, McDonagh)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Streit, Grossman, Schultz, Del Zotto, Coburn, MacDonald – Voráček, Giroux, Schenn – Simmonds, Laughton, Raffl – Read, Couturier, Umberger – Lecavalier, Bellemare, Rinaldo
    New York Rangers: Talbot (Lundqvist) – Girardi, McDonagh, Boyle, Staal, Klein, Hunwick – Zuccarello, Brassard, Nash – St. Louis, Stepan, Kreider – Duclair, Hayes, Hagelin – Fast, Moore, Stempniak.

Rozhodčí: Charron, Meier – Wheler, Barton

Diváci: 19969