Příbram – Liberec 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Brno 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Mladá Boleslav 0:2 (kon.)
Bohemians 1905 – Slovácko 1:2 (kon.)
FK Dukla Praha
0:2 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Sobota 29.11.2014, 17:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Synot liga

Mladoboleslavský Hruška si připsal o jeden zákrok více. (19:45:44)

Domácí brankář Chudý si dnes připsal dva úspěšné zásahy.

Zápas nám skončil a můžeme říci, že Mladá Boleslav vítězí zaslouženě. Středočeský klub byl produktivnější a často kontroloval hru daleko od své branky. Dukla se časem osmělovala, ale branku nakonec nevstřelila ani z několika zajímavých pozic, které ve druhém poločase měla.

90+2

90+2
    Manzia byl těsně před Hruškou v zajímavé pozici, ale netrefil branku.

90+1
    Ze hřiště na posledních pár vteřin odstoupil Magera a nahradil ho Pajer.

90
    Budou se nastavovat dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Poslední minuta základní hrací doby. Mladá Boleslav s naprostým přehledem hlídá své vedení a směřuje za čtvrtým místem zajišťujícím poháry. Je za námi ale pouze šestnáct kol, na jaře může být vše jinak.

89
    Střídání si připravili také hosté. Dvě minuty a nastavený čas si na hřišti užije Milan Lalkovič.

87
    Posledním hráčem v dresu Dukly, který se podívá dnes na hřiště je Marek Hlinka. Nahrazuje svého jmenovce Marka Hanouska.

87
    Manzia dostal pěkný centr, ale šanci zbrzdil. Následoval ofsajd domácích.

85
    Chudý podcenil centr z rohového kopu a několik hráčů Mladé Boleslavi dobíhalo. Chudý měl ale štěstí, že míč nakonec skončil mimo.

84
    Několik minut si dnes zahraje i Manzia. Své účinkování na hrací ploše ukončil Krmenčík.

83
    Krmenčík v ofsajdu. Hruška s rozehrávkou čeká a domácí fanoušci si pro něho přejí trest za zdržování.

81
    Wágner fauloval na útočné polovině Karavaeva. Dukla ale znovu s míčem strávila jen několik vteřin.

80
    Beauguel se dostal za obranu Mladé Boleslavi, ale neměl rychlost, proto vypálil a alespoň protáhl Hrušku.

78
    Čajič zhatil dalším útočným faulem šanci Dukly na rychlejší protiútok. Čas se domácím začíná krátit. Navíc na zemi leží Beauguel.