Ried – Austria 1:1 (kon.) | Rapid – Wiener 3:0 (kon.) | Admira – Sturm Graz 0:2 (kon.)
Rheindorf Altach – Grödig 3:1 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
0:2 (0:2)
SK Sturm Graz
Sobota 29.11.2014, 18:30 • BSFZ Arena • Rakouská Bundesliga

To je z mé strany vše a u dalších přenosů se těším brzy nashledanou. (20:26:30)

Statistiky zápasu!

Držení míče : 34% – 66%
    Střely : 7 – 22
    Střely na branku : 1 – 6
    Rohové kopy : 2 – 6
    Fauly : 14 – 12

Dnešní utkání je minulostí. Sturm Graz si odváží dnes všechny tři body! Hlavní moment utkání se odehrál už v 14. minutě, kdy dostal Schicker červenou kartu a domácí se poté jen bránili. Hráči Grazu se v první poločase dvakrát prosadili. Trefili se Djuricin a Piesinger. V druhém poločase se utkání spíše dohrávalo.

90+2

90+2
    Ke konci ještě fauloval Loffler.

90+1
    Osamocený Madl má spoustu prostoru na rozehrávku na svoji polovině.

90+1
    Centroval Schick, jenže obrana domácích centr odvrací.

90
    Hosté budou mít k dispozici ještě jeden volný přímý kop.
    Šance Tadice

89
    Schick centroval z pravé strany a na malém vápně byl úplně volný Tadic, ale na míč bohužel pro hosty nedosáhl.

88
    Ale hosté obrací hru a na levé straně je úplně volný Schloffer.

87
    Míč mají pod kontrolou domácí a snaží se překonat dobře organizovanou obranu Sturmu.

85
    Ouedraogo opět v jasném ofsajdu.

84
    Centr Schicka z pravé strany našel nově příchozího Tadice, jenže jeho hlavičce chyběla větší razance.

83
    Ojedinělá šance Mödlingu. Na levé straně dobře zapracoval Thüauer, který ale neodcentroval dobře.

82
    Na centr Schicka si naskakoval Piesinger, který ale byl v souboji o balon později, než gólman Siebenhandl a schytal nějakou tu ránu. Ale měl by být v pořádku.