Westerlo – Charleroi 2:3 (kon.) | Mechelen – Oostende 0:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Mouscron 2:1 (kon.)
Cercle Brugge – Genk 0:1 (kon.)
YR KV Mechelen
0:0 (0:0)
KV Oostende
Sobota 29.11.2014, 20:00 • Achter de Kazerne • Belgická Jupiler Pro League

Oba celky nám dnes předvedli bojovný fotbal, plný tvrdých zákroků. Domácí dnes byli jednoznačně lepším týmem, ale nakonec získavají pouze jeden bod. I za ten můžou být rádi, protože v 78. minutě Matthys z brankové čáry odhlavičkoval jasnou branku. V 87. minutě mohl Mechelen strhnout vedení na svou stranu, ale nejlepší střelec týmu Veselinovič neproměnil penaltu. (22:06:00)

90+4

90+3
    Hosté si dávají načas s rozehrávkou.

90+2
    Domácí se dožadovali další penalty, ale sudí správně nepíská.

90+2
    Domácí brankář odkopává míč od branky a vyhání všechny spoluhráče co nejdál.

90
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Ruiz, přichází Coussement.

90
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Cordaro, přichází Adesanya.

89
    Domácí se opět ženou dopředu.

87
    Nejlepší střelec domácích Veselinovič poslal míč přímo do Ovona.

86
    Hoefkens v pokutovém území stáhl k zemi Hanniho a rozhodčí okamžitě ukýzal na značku pokutového kopu. Hostující obránce navíc vidí žlutou kartu.
    Faul Hoefkense

86
    Byla nařízena penalta.

85
    Hosté střídají. Sianiho nahradil Schmisser.

85
    Cordaro přichycen v ofsajdu.

83
    Střelu hostí z dálky blokuje domácí obrana.

82
    Domácí se dožadovali penalty, ale sudí zůstává klidný.

81
    Ruiz si neodpustil nějaké poznámky směrem k rozhodčímu a ten mu za ně ukazuje kartonek.