Westerlo – Charleroi 2:3 (kon.) | Mechelen – Oostende 0:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Mouscron 2:1 (kon.)
Cercle Brugge – Genk 0:1 (kon.)
KVC Westerlo
2:3 (1:1)
Sporting Charleroi
Sobota 29.11.2014, 18:00 • Het Kuipje, Westerlo • Belgická Jupiler Pro League

To je z mé strany vše, děkuji Vám za pozornost a zase někdy na počtenou. (19:57:20)

Hlavní rozhodčí Colemonts ukončil napínavou podívanou, která nakonec skončila 3:2 ve prospěch hostů.
    První půle nám nabídla dvě branky, nejprve se prosadil z rohu Schouterden, o 6 minut později vyrovnal Tainmont. Hosté šli poprvé do vedení v 61. minutě, kdy si vlastní branku vstřelil Ruyssen. Ten samý hráč svou chybu napravil o 7 minut později, kdy dorazil míč do branky a vyrovnal na 2:2. Tento stav však vydržel pouze 2 minuty, protože se z dálky krásně trefil Marinos a strhl 3 body na stranu Charleroie.

90+3

90+2
    Fauré si výborně obhodil obránce a vystřelil, brankář však míč úspěšně vyrazil na roh.

90+1
    Domácí mají poslední minutu na vyrovnání. Rozehrávat bude brankář.

90
    Nastaveny byly 2 minuty!

90
    Ze hry odchází výborně hrající Kebano, kterého na hrací ploše vyměnil Kitambala.

89
    Schouterden vyslal další ze svých vynikajících centru do pokutového území, obrana Charleroie však tento centr zpacifikovala.

87
    Kebano znovu zatápěl obraně hostí, ta si s ním tentokrát poradila a odvrátila míč do bezpečí.

85
    Apau vybojoval míč a odcentroval, bohužel pro domácí nenašel žádného adresáta.

83
    Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Lecomte, přichází Rommens.

83
    Hosté drží balon a nepouští domácí k tlaku.

79
    Hosté využili druhého střídání. Ze hřiště odešel aktivní Ndongala, kterého nahradil Mata.

78
    Po dobré akci vystřelil Lecomte, ale těsně minul svatyni hostí.

77
    Westerlo tlačí a má tlak, hosté však zatím drží vedení na své straně.

75
    Ruyssen chyboval, ale hosté toho nedokázali využít.

73
    Z Kebanova přímého kopu nevzešlo nic vážného.
    Stergos MARINOS - 2:3

Lukáš Konvičný

Branky: 9. Schouterden, 68. Ruyssen – 15. Tainmont, 61. Ruyssen (vla.), 70. Marinos

Karty:   14. Cools (WES), 24. Geudens (WES) – 45+1. Dewaest (CHL), 67. Marinos (CHL)

KVC Westerlo: Van Langendonck – Cools, Godeau (16. Dorda), Maertens (35. Ruyssen), Apau – Molenverghs, Lecomte, Geudens (C), Schouterden – Koffi, Aoulad
    Náhradníci: Cordier, Jaeken, Dorda, Ruysen, Diallo, Verschueren, Rommens

Sporting Charleroi: Penneteau – Francois, Dewaest, Martos, Marinos – Geraerts, Marcq – Ndongala (79. Mata), Kebano (90. Kitambala), Tainmont (71. Galvez-Lopez) – Fauré
    Náhradníci: Mandanda, Mata, Coulibaly, Houdret, Kitambala, Galvez-Lopez, N'Ganga, Diandy

Rozhodčí: Laurent Colemonts