Arsenal Tula – Ural 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Ufa 5:0 (kon.) | Saransk – Zenit 1:0 (kon.)
Kubaň Krasnodar – Torpedo Moskva 1:1 (kon.)
FK Kubaň Krasnodar
1:1 (1:1)
FC Torpedo Moskva
Sobota 29.11.2014, 18:15 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • Ruská Premier Liga

90+4
    Konec zápasu. (20:05:12)

90+2
    Domácí se ještě snaží, ale Torpedo se v pohodě brání.

90+1
    Domácí zahrávali rohový kop, ale z něho nic nebylo.

90
    Žlutou kartu dostává Semjon Fomin (FC Torpedo Moskva).

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Žlutou kartu dostává Kirill Kombarov (FC Torpedo Moskva).

88
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stav zápasu se tedy dvě minutky před koncem zápasu nemění.

87
    Po zblokované střele je tu rohový kop pro Krasnodar.

86
    Jeden z domácích hráčů je ošetřován. Chvíli se tedy hrát nebude.

85
    Střídání v týmu FK Kubaň Krasnodar: ze hřiště odchází Vladislav Kulik, přichází Artur Tlisov.

83
    Žlutou kartu dostává Vladislav Kulik (FK Kubaň Krasnodar).

82
    Vše podstatné se stále odehrává na polovině moskevského celku, ale na další branku stále čekáme.

80
    Střídání v týmu FK Kubaň Krasnodar: ze hřiště odchází Gheorghe Bucur, přichází Arsen Chubulov.

79
    Střídání v týmu FC Torpedo Moskva: ze hřiště odchází Reziuan Mirzov, přichází Semjon Fomin.

77
    Opět v akci Žawnow, který i tentokrát došel pro centrovaný míč a pomohl tak svým zadákům.

75
    Charles Kaboré se natlačil do zakončení, ale jeho hlavičce scházela přesnost a míč skončil nad brankou.

73
    Tentokrát vše skončilo nepřesnou přihrávkou. U míče je Žawnow, který nikam samozřejmě nepospíchá.

71
    Stále se hraje na polovině hostujícího celku, který se velmi dobře brání a drží cenný remízu.

70
    Je před námi posledních dvacet minutek a stav zápasu je stále nerozhodný 1:1. Uvidíme, zda se dočkáme vítězné branky.