PSG – Nice 1:0 (kon.) | Caen – Montpellier 1:1 (kon.) | Lens – Méty 2:0 (kon.)
Remeš – Bastia 2:1 (kon.) | Rennes – Monaco 2:0 (kon.) | Toulouse – Lorient 2:3 (kon.)
Racing Lens
2:0 (0:0)
FC Méty
Sobota 29.11.2014, 20:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Je dobojováno! Ve druhém poločase se domácí konečně dočkali branky. Nejprve se prosadil El Jadeyaoui, následně navýšil vedení Bourigeaud. Lens tak po výborném výkonu zaslouženě zdolal klub FC Metz 2:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 4:1 (21:53:38)

90+2

90+1
    Domácí měli k dispozici volný kop, ovšem jeho exekuci neprovedli příliš optimálně. Balon zblokovala dobře postavená zeď hostující ekipy.

90
    Utkání se pomalu, ale jistě chýlí ke svému závěru. O vítězi je s největší pravděpodobností rozhodnuto. K základní hrací době se budou nastavovat dvě minuty.

88
    Falcon zakončoval další slibnou šanci Mét. Ani tentokráte si ale dalekonosná střela cestu mezi tři tyče nenašla. Riou se postará o odkop od branky.

87
    Bourigeaud se velmi obtížně zvedal z trávníku, ovšem nakonec bude schopen pokračovat ve hře, zranění není vážnějšího charakteru.

86
    Utkání se v poklidu dohrává v okolí středového kruhu, zatím nedochází k žádnému závěrečnému tlaku ze strany hostujících Mét.

85
    Z hrací plochy odchází Valdivia, kterého nahradí Touzghar.

84
    Domácí se řítili do dalšího slibného zakončení, ovšem zastavilo je postavení mimo hru, po kterém budou rozehrávat hosté. V táboře Lensu se chystá další střídání.

82
    Domácí stále pokračují na vítězné vlně, v poklidu kombinují na útočné polovině a soupeře téměř k ničemu nepouštějí. Uvidíme, co přinesou závěrěčné minuty.

81
    Hosté měli po nedovoleném zákroku příležitost v podobě volného kopu. Malouda se pokusil ihned zakončit, ovšem balon zamířil vysoko nad. Bude se tak kopat od branky.
    Benjamin BOURIGEAUD - 2:0

79
    Lens právě vstřelilo branku!
    Domácí navyšují své vedení. Na centr z levé strany trávníku si naskočil a balon poté přesnou hlavičkou k pravé tyči usměrnil BENJAMIN BOURIGEAUD. Nádherný fotbalový moment.

78
    Coulibaly si znovu dělal prostor pro zakončení, ovšem nyní se mu nepovedla dostat do zakončení.

77
    Coulibaly si seběhl do středu hrací plochy, odkud vyslal jedovatou střelou. Dělovka nakonec zamířila vysoko nad branku. O rozehrávku se tak postará Carrasso.

76
    Velmi rychlá akce Mét končí v zámezí, hosté zatím nemohou nalézt optimální pohodu ve finální fázi. Opět se bude pouze kopat od domácí branky.

75
    Hosté byli ve středu hrací plochy zastaveni nedovoleným způsobem, a tak bude následovat volný kop.