Schalke – Mohuč 4:1 (kon.) | Leverkusen – Kolín nad Rýnem 5:1 (kon.) | Augsburg – Hamburg 3:1 (kon.)
Hertha – Bayern 0:1 (kon.) | W. Brémy – Paderborn 4:0 (kon.) | Hoffenheim – Hannover 4:3 (kon.)
FC Augsburg
3:1 (0:1)
Hamburger SV
Sobota 29.11.2014, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga

Ode mě je to vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám pěkný zbytek dne. (17:26:30)

Dnešní utkání sledovalo 30 000 diváků, bylo vyprodáno!

A je dobojováno. Po první půli vedli hosté a zdálo se, že si náskok pohlídají, karty se ale obrátili a ve druhé půli jsme viděli hned 3 góly od domácích! Nejprve se trefil Altintop, za 12 minut poslal míč do sítě Bobadilla a osm minut na to se z penalty nemýlil kapitán Verhaegh. Plný počet bodů tak má Augsburg a hosté se vracejí domů s prázdnou.

90+3

90+2
    Hamburk ještě zkouší rozjet poslední útok.

90+1
    Za skluz vidí žlutý kartónek Julian Green.

90+1
    Z velké vzdálenosti pálil Feulner! Jeho pokus ale do náruče schoval Drobný.

90
    Za hlasitých ovacích domácích fandů sledujeme poslední minuty tohoto zápasu. Míč má na kopačkách Augsburg.

89
    Za nedovolený zákrok vidí žlutou kartu Abdul Rahman Baba.

88
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Raúl Bobadilla, přichází Alexander Esswein.

88
    U míče jsou domácí a v klidu si kráčí za vítězstvím.

87
    Werner místo na spoluhráče ve vápnu přihrál do náruče Drobného.

86
    Lassoga opět míjí prázdnou branku.

85
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Halil Altintop, přichází Hong Čong-ho.

85
    Útočnou akci domácích zkazil nepřesným centrem Altintop.

83
    Po zmatcích ve vápně Augsburgu byl míč vykopnut na Durdiče, který běžel sám na branku! Byl ale doběhnut a Hamburk se nyní žene dopředu.

82
    Z tohohle mráčku ale nezapršelo. Hlavičkou míč poslal pryč Callsen-Bracker.

Karel Janeba

Branky: 50. Altintop (Durdič), 62. Bobadilla (Baba), 70. Verhaegh (pen.) – 45+1. van der Vaart (Rudņevs)

Karty:   89. Baba (AUG) – 49. Ostrzolek (HAM), 68. Götz (HAM), 90+1. Green (HAM)

FC Augsburg: Manninger – Verhaegh (C), Klavan, Baba, Callsen-Bracker – Feulner – Baier, Werner, Altintop (85. Hong Čong-ho), Bobadilla (88. Esswein) – Matavž (12. Durdič).
    Náhradníci: Gelios – Reinhardt, Hong Čong-ho, de Jong, Kohr, Thommy, Esswein, Mölders, Durdič, da Silva.

Hamburger SV: Drobný – Westermann (35. Reis), Djourou, Ostrzolek, Holtby – Behrami, van der Vaart (C) (75. Green) – Gouaida, N. Müller (71. Lasogga), Götz – Rudņevs.
    Náhradníci: Brunst-Zöllner – Rajković, Reis, Arslan, Iličevič, Stieber, Jiráček, Steinmann, Green, Kačar, Lasogga.

Diváci: 30 000