Kladno – HC Litvínov 1:5 (kon.) | Jihlava – Liberec 7:8 (po s.n.) | Pardubice – Písek 7:1 (kon.)
Č. Budějovice – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Sparta – Hr. Králové 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Vsetín 11:1 (kon.)
Slavia – HC Plzeň 1:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 2:9 (kon.) | PZ Kladno – K. Vary 1:3 (kon.)
Havířov – Zlín 2:4 (kon.) | Letňany – Chomutov 5:6 (kon.)

Sparta právě vstřelila branku!
    Domácí vítězí v prodloužení, ve kterém dokázali využít přesilovou hru. Druhý bod pro svůj tým vystřelil MARTIN JANDUS. Asistence: Albert Michnáč, Filip Eliáš.

60:33
    Za nedovolené bránění vyloučen Filip Hronek z Hradce Králové.

60:01

60:00

58:46
    Sparta bude mít v závěru výhodu přesilové hry, za nedovolené bránění vyloučen hostující Emil Veselý.

56:10
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradc Králové vyrovnává zásluhou DAVIDA CHALUPY. Asistence Tomáš Zahradník.

55:00
    Pět minut do konce a šance mají oba týmy.

53:50
    Hostující Pavlík trefuje po přihrávce od mantinelu tyčku! Sparťané se poté k puku dostali jako první a vyhodili ho z pásma.

53:05
    Malík střílel z pravého kruhu, Brízgala ukryl kotouč v lapačce.

50:27
    Hosté se ale nevzdávají a deset minut před koncem třetí třetiny tu máme drama. Sólo přes celé hřiště zakončil blafákem do backhandu ŠTĚPÁN HAVRÁNEK a snížil na rozdíl jediné branky. Bez asistence.

47:30
    Sparta je nyní jasně lepším týmem. Svoboda jel sám na branku, puk se zastavil jen kousek před brankovou čarou.

46:53
    Domácí hráči odskakují na rozdíl dvou branek dík trefě DANIELA SENIOVA. Asistence: Jaroslav Chlouba, Martin Svoboda.

43:50
    Hostující Hronek střílel od modré čáry, Brízgala dobře zasahuje lapačkou.

41:56
    Hned zkraje třetího dějství jdou sparťané znovu do vedení zásluhou JAROSLAVA CHLOUBY. Asistence: Ondřej Procházka, Patrik Sedliský.

40:01

40:00

38:54
    Královéhradecký Malík je vyloučen za sekání, sparťané budou hrát přesilovku.

37:52
    Teď se do útoku vydali pro změnu hosté. Zahradník střílel z mezikruží, Brízgala jeho pokus pokryl.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 9. Eliáš (M. Jandus, Svoboda), 42. Chlouba (Procházka, Sedliský), 47. Seniov (Chlouba, Svoboda), 63. M. Jandus (Michnáč, Eliáš) – 19. Havránek (Pavlík), 51. Havránek, 57. Chalupa (Zahradník)

HC Sparta Praha: Brízgala (Mičán) – Duben, Eliáš, Jeřábek, Zeleňák, Janda, Pacovský, Sedliský – M. Jandus, Kulda, Zídek, T. Jandus, Michnáč, Pšenička, Maršoun, Chlouba, Seniov, Komárek, Svoboda, Dubský, Procházka
    Královští lvi Hradec Králové: Groh (Roubal) – Havránek, Lier, Fanderlik, Kynčl, Luštinec, Hronek, Veselý – Exner, Matouš, Zahradník, Hofman, Malík, J. Moník, Hnik, Hidveghy, Chalupa, Pavlík, F. Moník, Hejna

Rozhodčí: Hornáček – Štofa, Müller