Kladno – HC Litvínov 1:5 (kon.) | Jihlava – Liberec 7:8 (po s.n.) | Pardubice – Písek 7:1 (kon.)
Č. Budějovice – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Sparta – Hr. Králové 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Vsetín 11:1 (kon.)
Slavia – HC Plzeň 1:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 2:9 (kon.) | PZ Kladno – K. Vary 1:3 (kon.)
Havířov – Zlín 2:4 (kon.) | Letňany – Chomutov 5:6 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
7:1 (3:1, 1:0, 3:0)
IHC Králové Písek
Sobota 29.11.2014, 12:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Extraliga staršího dorostu

Děkuji za pozornost, užijte si zbytek víkendu a někdy zase na počtenou! (14:02:54)

Je dobojováno. Hosté si odvážejí do Jižních Čech sedmibrankový příděl a určitě nemohou být se svým výkonem spokojení. Naopak pojišťováci předvedli velmi soustředěný a ambiciózní výkon a po zásluze získávají z dnešního střetnutí tři body.

60:00

59:21
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Pardubice ještě jednou skórují! DOMINIK MIKULČÁK si nádherně nabruslil do mezikruží a střelou z první po ledě prostřeluje Hausera. Bez asistence. 7:1

58:48
    Dominik Cach (PCE) napodobuje svého soupeře a také dostává dvě minuty za podražení.

58:12
    Pavel Tomaník se dostával do slibné šance a Tomáš Kozák (PIS) ho nedovoleně zastavil. Následně dostává dvě minuty za podražení.

57:13
    Perníkáři se ženou za další vstřelenou brankou, dnešní zápas si opravdu užívají a je to na jejich výkonu vidět.

55:57
    Pouhá jedna vteřina zbývala do konce hostujícího trestu. Domácí ale přesilovku nakonec využívají a to zásluhou svého kapitána MIROSLAVA ROHLÍKA, který dorazil kotouč do odkryté hostující svatyně! Asistence: Vojtěch Budík. 6:1

55:17
    Domácí jsou s výsledkem zřejmě spokojeni, nyní vyhazují až na zakázané uvolnění.

53:59
    Jan Turek (PIS), hostující kapitán dostává dvě minuty za podražení plus osobní desetiminutový trest za nesportovní chování, když dal volný průchod svým emocím.

53:26
    Josef Horyna zkoušel procedit puk přes Hausera, ale hostující brankář byl včas u své pravé tyče.

52:58

52:40

52:19
    Hra ve čtyřech svědčí aktivnějšímu celku, to jsou domácí.

50:58
    Jen 18 vteřin však trvala početní výhoda hostů. Vladimír Hadrava (PIS) dostává dvě minuty za hákování. 4/4

50:40
    Andreas Jajcay (PCE) dostává dvě minuty za hákování.

50:20
    Adam Ružička dojel nepřesnou přihrávku z obrany a zabránil tak icingu domácích.

49:06
    Jednu šanci za druhou spalují pardubičtí mladíci a hosté se nedostávají s kotoučem ani za svou obrannou modrou čáru.

48:22

Ondřej Mládek

Branky a nahrávky: 6. Franc (Roubal), 18. Kusý, 18. Rudy (Ružička, Kusý), 37. Voženílek (Rudy, Kusý), 43. Tomaník (Boček), 56. Rohlík (Budík), 60. Mikulčák – 17. Klas

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Vlk) – Boček, Budík, Faltys, Franc, Horyna, Mikulčák, Rudy, Vála – Cach, Hoskovec, Jajcay, Krejčík, Kusý, Martinec, Petrus, Rohlík "C", Roubal, Ružička, Tomaník, Voženílek.
    IHC Králové Písek: Hauser (Kříž) – Klochko, Kozák, Novotný, Radoš, Rákosník, Turek "C" – Hadrava, Javůrek, Klas, Marek, Pixa, Pokorný, Polanský, Strnad, Tejko, Torba.

Rozhodčí: Úlehla – Kis, Urubčík