Anaheim – Chicago 1:4 (kon.) | Washington – NY Islanders 5:2 (kon.) | Boston – Winnipeg 2:1 (po pr.)
Buffalo – Montreal 2:1 (kon.) | New Jersey – Detroit 4:5 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Carolina 2:4 (kon.)
Columbus – Vancouver 0:5 (kon.) | Florida – Ottawa 3:2 (kon.) | St. Louis – Edmonton 4:3 (po pr.)
Dallas – Minnesota 4:5 (po pr.) | NY Rangers – Philadelphia 5:2 (kon.)

3. Matt Moulson (BUF) 1+1 (03:53:14)

Nic mu to ale nebylo platné, poněvadž Šavle se dokázaly ubránit a připisují si hodně šťastné, ale zároveň důležité dva body za vítězství a poprvé v sezoně se odlepili z posledního místa, kam poslaly Columbus.

60:00

59:30
    Montreal to pochopitelně zkouší se šesti hráči v poli.
    MOULSON - 2:1

58:41
    Sabres právě vstřelili branku!
    Hodně šťastný gól dává nyní Buffalo. Price si jel pro Ennisovo nahození podél mantinelu, když v tom puk z ničeho nic změnil směr a od hrazení se odrazil přímo před prázdnou branku, kde byl v pravý čas na pravém místě MATT MOULSON a poslal puk do odkryté klece Montrealu. Asistence: Tyler Ennis, Rasmus Ristolainen.

58:18
    Šavle se však samy vyhánějí do středního pásma.

58:06
    Hodně těžké 2 minuty teď čekají Montreal. Jemelin se totiž nechal zbytečně vyprovokovat a dostává 2 minuty za hrubost.

58:01
    Poslední dvě minuty 3. třetiny.

56:37
    Stejně tak na druhé straně Ristolainen.

55:24
    Pacioretty příklepem nevyzrál na Enrotha.

54:47
    Špatná rozehrávka Montrealu znamená zakázané uvolnění na jeho straně.

53:02
    Subban hledal před brankou Paciorettyho, ten ale nedokázal tečovat žabičku spoluhráče mezi tři tyče.

51:35
    Gallagher mohl dostat hosty do vedení, ale v mezikurží mu ujela brusle a tak místo střely skončil puk v rohu.

51:01
    Domácí gólman nyní raději přidržel puk před dotírajícími hostujícími útočníky.

50:20
    Od modré pálil Subban a vyprášil betony Enrotha.

48:51
    Po střele Plekance zazvonila za Enrothem tyčka!

48:20
    Domácí tým se začíná soustředit pouze na obranu. I bod z dnešního utkání je pro něj hodně cenný.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 4. Ennis (Girgensons, Moulson), 59. Moulson (Ennis, Ristolainen) – 42. Parenteau (Desharnais, Pacioretty)

Buffalo Sabres: Enroth (Neuvirth) – Myers, Strachan, Zadorov, Ristolainen, Meszároš, Weber – Ennis, Girgensons, Moulson – Gionta, Mitchell, Flynn – Stafford, Hodgson, Deslauriers – Stewart, Foligno, Kaleta. Trenér: Ted Noélan.
    Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Subban, Markov, Gončar, Jemelin, Weaver, Allen – Parenteau, Desharnais, Pacioretty – Gallagher, Plekanec, Galchenyuk – Sekáč, Eller, Prust – Tangradi, Malhotra, Weise. Trenér: Michel Therrien.

Rozhodčí: Hebert, Pochmara – Devorski, Driscoll