Anaheim – Chicago 1:4 (kon.) | Washington – NY Islanders 5:2 (kon.) | Boston – Winnipeg 2:1 (po pr.)
Buffalo – Montreal 2:1 (kon.) | New Jersey – Detroit 4:5 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Carolina 2:4 (kon.)
Columbus – Vancouver 0:5 (kon.) | Florida – Ottawa 3:2 (kon.) | St. Louis – Edmonton 4:3 (po pr.)
Dallas – Minnesota 4:5 (po pr.) | NY Rangers – Philadelphia 5:2 (kon.)
St. Louis Blues
4:3 (1:0, 0:2, 2:1 - 1:0)
Edmonton Oilers
Sobota 29.11.2014, 02:10 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:55:01)

Dnešní utkání sledovalo 17 666 diváků.

Československá stopa v utkání:

Do dnešního utkání nezasáhl nikdo z Čechů a Slováků.

Edmonton Oilers: 1

Dnešní utkání tak končí vítězstvím favorizovaného St. Louis, které se ale ke dvěma bodům muselo protrápit. Edmonton dnes podal, až na první třetinu, sympatický výkon, který nakonec stačil alespoň k zisku jednoho bodu. Nutno dodat, že Olejáře velmi vydatně podržel fantasticky chytající Ben Scrivens, který některé hráče Blues přiváděl doslova k šílenství svými skvělými zákroky.

Vladimir TARASENKO - 4:3

64:20
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Samostatné nájezdy ale nepřipustil VLADIMIR TARASENKO, který využil chyby hostů v rozehrávce, Justin Schultz ztratil puk ve středním pásmu, Tarasenko si najel do útočného pásma, kde ještě udělal kličku obránci a přesnou střelou překonává Scrivense. Asistence: Jori Lehterä a Alex Pietrangelo.

64:00
    Poslední minuta prodloužení, pomalu, ale jistě, se blíží samostatné nájezdy.

63:49

63:45
    A následně vychytal i Paula Stastnyho, fantastický výkon Bena Scrivense v dnešním utkání!

63:36
    Jaden Schwartz pálí na branku Oilers, Scrivens vyráží.

63:05
    Puk míří za branku St. Louis, bránící trojice hostů odchází střídat.

62:49
    Minuta uplynula a domácí si nevytvořili ani jednu šanci, hosté se úspěšně brání.

62:05
    Domácí v přesilovkovém rozestavení, střelu Tarasenka blokuje bránící Ference.

61:49
    Ale pozor, na trestnou lavici zamířil Fayne, to znamená, že hosté se budou bránit ve třech!

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 12. Oshie (Tarasenko, Cole), 41. Shattenkirk (Oshie), 53. Pietrangelo (Oshie), 65. Tarasenko (Lehterä, Pietrangelo) – 26. Perron (Draisaitl, Joensuu), 37. Nikitin (Hall, Nugent-Hopkins), 44. Arcobello (Hall, Purcell)

St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Jackman, Pietrangelo, Gunnarsson, Shattenkirk, Butler, Cole – Oshie, Stastny, Backes – Steen, Berglund, Lindström – Schwartz, Lehterä, Tarasenko – Ott, Lapierre, Reaves
    Edmonton Oilers: Scrivens (Fasth) – Nikitin, Fayne, Klefbom, Petry, Justin Schultz, A. Ference – Hall, Nugent-Hopkins, Eberle – Jakupov, Arcobello, Purcell – Gazdic, Draisaitl, Perron – Joensuu, Gordon, Pinizzotto

Rozhodčí: Peel, Lewis – Alphonso, Lazarowich

Diváci: 17 666