Barys – Vladivostok 4:5 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Jekatěrinburg 4:0 (kon.) | Čeljabinsk – Magnitogorsk 2:3 (po pr.)
Nižněkamsk – Kazaň 1:4 (kon.) | Petrohrad – Novosibirsk 5:4 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 2:5 (kon.)
Soči – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Minsk – Záhřeb 4:3 (kon.) | Dynamo Moskva – CSKA Moskva 3:4 (0:2 po s.n.)
Riga – Novokuzněck 1:0 (kon.) | HC Slovan – Atlant 2:1 (2:1 po s.n.)
Traktor Čeljabinsk
2:3 (0:0, 0:2, 2:0 - 0:1)
Metallurg Magnitogorsk
Sobota 29.11.2014, 13:00 • Yunost Sport Palace • KHL

V napínavém duelu nakonec Metallurg Magnitogorsk přetlačil Čeljabinsk v prodloužení a raduje se tak z důležitého dvoubodového zisku. Traktor naopak znovu ztratil v boji o play-off. (15:28:58)

KOSOV - 2:3

63:32
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Je konec! Znovu se potvrdilo staré otřepané "Nedáš, dostaneš!". Čeljabinsk v prodloužení bránil hodně laxně a doplatil na to. Traktor ztrestal JAROSLAV KOSOV, který po nádherné akci hostů nakonec dostal puk za Garnetta a díky němu si tak Magnitogorsk odváží tři body. Bez asistence.

62:35
    Osnovin mohl rozhodnout! Po minele hostující obrany jel sám na Košečkina, ten jeho záměr dobře přečetl a drží tak dál naděje úřadujícího mistra KHL v dnešním střetnutí.

61:12

60:48
    Další pokus kapitána Magnitogorsku, domácí gólman si ale i nadvakrát poradil.

60:26
    Mozjakin tvrdě pálil, Garnett pozorný.

60:01

Čeljabinsk splnil nelehký úkol smazat dvoubrankové manko a dotáhl tak duel do prodloužení. Do něj si však Metallurg přenese početní výhodu ze třetí třetiny.