Vlašim – Kert Park Praha 4:1 (kon.) | Třinec – Kladno 2:4 (kon.) | Letohrad – Kovo Praha 2:1 (kon.)
Hr. Králové – Most 1:4 (kon.) | Sudoměřice – Plzeň 0:1 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 0:1 (0:1 po s.s.)
HBC Enviform Třinec
2:4 (0:1, 0:0, 2:3)
HBC Kladno
Sobota 29.11.2014, 13:00 • Hřiště u 1. ZŠ, U Splavu, Třinec • CROSSDOCK Extraliga

Utkání je tedy za námi a Kladno si s sebou na cestu poveze tři body. Zápas se odehrával v bojovném duchu, k vidění bylo mnoho soubojů, nepřesností a z toho plynoucí poměrně velká nedisciplinovanost. Hosté dokázali efektivněji využít své přesilové hry a šance, jež se jim naskytly, díky čemuž se dostali do vedení 2:0 zásluhou Špačka a Pospíšila. Konvička v 34. minutě vykřesal jiskřičku naděje pro domácí barvy, hned minutu nato však vsítil gól hostující Šícha. Enviform ovšem zdaleka nesložil zbraně, důkazem čeho budiž blesková branková odpověď Tomise. Stav 2:3 vyhlížel pro domácí do závěrečných minut nadějně. Poté si ovšem kvůli vlastní ne-disciplíně odňali příležitost vytvořit si závěrečný tlak a když dvě minuly před koncem rozvlnil síť za Heczkem Kohout bylo veta po šancích Třineckých na bodový zisk. V posledním hraném podzimních utkání tedy Enviform před vlastními diváky po bojovném výkonu padl a zůstává na poslední příčce tabulky. Kladenští si upevnili druhou pozici. To je ode mne pro dnešní den vše, děkuji za pozornost, a u online přenosů z jarní části CCM extraligy na počtenou. (18:34:05)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Soukupovu ránu vyrazil Heczko betony pouze k MARTINU KOHOUTOVI a ten doklepl míček do sítě. Asistence: Radek Soukup.

38:45
    Heczko nyní dvakrát podržel domácí proti střelám Kohouta a Noska.

36:17
    Samek (Třinec) – sekání.

35:40
    Třinec právě vstřelil branku!
    Martin Říman vystihl rozehrávku hostů, nahodil míček před branku, kde číhal RENÉ TOMIS, pohrál si s Hájkem a zavěsil. Asistence: Martin Říman

35:38
    Schnaubelt (Kladno) – podražení.

34:03
    Nosek chytře nahodil míček na branku kde byl nejaktivnější PETR ŠÍCHA a protlačil míček za Heczka. Asistence: Daniel Nosek

33:34
    Szotkowski přihrál míček na hůl MARTINA KONVIČKY, jenž trefil šibenici. O gólu se museli poradit rozhodčí jelikož míček hned vyskočil ven.

33:19
    Pospíšil (Kladno) – nedovolené bránění.

30:43
    Tomáš Kudela v přesilovce přesunul míček na modrou na JANA POSPÍŠILA, jehož rána se zastavila až v síti. Asistence: Tomáš Kudela

30:01

30:00

29:43
    Zvejška (Třinec) – držení.

Jiří Mravec

Hledáme zpravodaje pro tým HBC Enviform Třinec. Pište na info@onlajny.com. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 34. Konvička (Szotkowski), 36. Tomis (Říman) – 9. Špaček (Štepánik), 31. Pospíšil (Kudela), 35. Šícha (Nosek), 43. Kohout (Soukup)

HBC Enviform Třinec: Heczko (Gabriel) – Samek, Mišun, Vašek, Turoň, Konvička, Filipek – M. Říman, Tomis, D. Říman, Barnošák, Cieslar, Szotkowski, Drábik, Zvejška, Pail, Klimek, Palkovský, Goldmann
    HBC Kladno: Hájek (Jirotka) – Pospíšil, Kudela, Izaj, Soukup, Jelínek, M. Hnízdil – D. Hnízdil, Štěpánik, Špaček, Kohout, Pražák, Schnaubelt, Šrámek, Šícha, Nosek

Rozhodčí: Škrobák, Zbořil