Pátek 12.12.2014, 17:30 • Arena 2000 • MHL

Statistiky zápasu

Střely na branku – 30:28

Vhazování – 34:25

Vyloučení – 2:6. Bez využití. (19:37:17)

Zápas 35. kola Mládežnické hokejové ligy zvládli lépe domácí hokejisté, kteří nakonec zásluhou branky ze třetí třetiny vítězí těsným rozdílem. Energie nepotvrdila pověst nejlepšího týmu ligy, pomstít se však může už zítra. Odveta je v Jaroslavli na programu od 12:00.

Střely na branku ve třetí třetině – 11:8

60:00

58:34
    Energetici odvolali gólmana a zkouší to v šesti hráčích v poli!

58:11
    Oddechový čas pro hosty.

57:33
    Čvančikov se dostal do úniku a ujížděl úplně sám na branku, ze souboje s brankářem Fučíkem ale odešel jako poražený.

56:12
    Hosté hrají v plném počtu.

54:49
    Ryžkov se zjevil před brankou ve velmi zajímavé pozici, brankář ale jeho ránu pomocí skvělých reflexů vyrazil mimo!

54:12
    Další nepříjemnosti pro Karlovy Vary. Vyloučen Ondřej Beránek za podražení.

51:39
    Loko Jaroslavl právě vstřelil branku!
    První gól vstřelili ve třetí třetině domácí hráči, a tak se opět dostávají do vedení. Brankáře Energie Fučíka překonal povedenou tečí střely od modré čáry ARŤEM ILJENKO. Vše ještě musel zkontrolovat videorozhodčí, který rozhodl, že branka platí. Asistence: Alexander Jelesin.

49:28
    Ruský tým se v početní výhodě neprosadil, stav zápasu je stále 1:1.

47:28
    Vyloučen Ondřej Šafář (KVA) za vražení na hrazení.

46:44
    Jurtajkin vletěl do útočného pásma Jaroslavle jako namydlený blesk, jeho tvrdá rána však skončila mimo.

45:20
    Gríger se dostal po nedůslednostech v domácí obraně ke střele, která ale nebyla až tak nebezpečná.

44:32
    Iljenko se při jednom ze soubojů zřejmě zranil, snad to ale nebude nic vážného.

43:51
    Kajumov dokázal obelstít defenzivu hostujícího týmu, na gólmana Fučíka si však nepřišel.

41:23
    Beránek nahodil nebezpečně ze strany kotouč na branku Loka Jaroslavl, brankář Kudašev ale úspěšně zasáhl.

40:01

Jakub Holubec

Branky a nahrávky: 30. Ryžkov (Polunin), 52. Iljenko (Jelesin) – 35. Šafář (Škop)

Loko Jaroslavl: Kudašev (Konovalov) – Jelesin, Cvetkov, Chisamutdinov, Manuchov, Averin, Turčaninov, Gromov – Kulagin, Kajumov, Alexejev, Kononov, Děnisenko, Iljenko, Jurtajkin, Čvančikov, Krikuněnko, Kolonistov, Ryžkov, Kudrjavcev, Polunin
    HC Energie Karlovy Vary: Fučík (Kuchař) – Vaněk, Dvořák, Šafář, Röthlisberger, Michálek, Šimek, Běhal, Kečkeš – Osmík, Beránek, Gríger, Táborský, Orság, Harkabus, J. Vrána, Gorčík, Škop, Hroch, Zadražil, Rubeš

Rozhodčí: Lavrentěv, Andrijanov – Chartin, Baryšev