Chomutov – Šumperk 5:0 (kon.) | Kadaň – Třebíč 3:4 (kon.) | Most – Jihlava 3:4 (0:2 po s.n.)
Benátky n/J – Litoměřice 1:0 (kon.) | Kladno – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Ústí n/L – Prostějov 8:5 (kon.)
Havířov – Motor ČB 1:2 (0:1 po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
8:5 (1:2, 4:1, 3:2)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 17.12.2014, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

I když byla poslední část vyrovnanější, aktivnější byli stále domácí. Dokázali vstřelit další tři góly a hosté tak tříbrankový rozdíl vyrovnat nedokázali. Tři zasloužené body tak patří Slovanu. (20:30:51)

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:
    HC Slovan Ústí nad Labem: Ondřej Holomek
    LHK Jestřábi Prostějov: Lukáš Doudera

60:00

59:14
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Třináctá branka zápasu. Opět domácí vedou o tři branky. Rod poslal puk na JAROSLAVA ROUBÍKA, který byl vedle branky. Přebruslil si před Kociána a blafákem dokázal vstřelit osmý gól Slovanu. Asistence: Tomáš Rod.

58:25
    Domácí hrají v plném počtu.

58:02
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Hosté využívají dvojnásobné přesilové hry a snižují vedení na dvoubrankový rozdíl. Střela Matuše se odrazila před odkrytou část brány Petráska, kde nad jeho beton nadzvedl puk MAREK INDRA. Asistence: Radim Matuš.

57:34
    Slovan vyhazuje až za Kociána.

56:49
    Domácí projíždí z pásma ale jen do ofsajdu.

56:25
    Vyloučeni současně Vít Budínský (UNL) na dvě minuty za hákování a Martin Zdvořáček (UNL) za držení protihráče. Hrají tak ve třech.

54:55
    Jestřábům se vůbec nedaří probojovat se s pukem na holích do útočného pásma. Jejich vyhození navrací ke Kociánovi zakázané uvolnění.

Dnešní utkání sleduje 831 diváků.

54:27
    Holomek se nyní dostal s pukem těsně před Kociána, ale za jeho záda puk nedopracoval.

53:16
    Petrásek nyní pokrývá puk pod lapačku, aby dopřál hráčům chvíli odpočinku. Probíhá komerční přestávka.

52:24
    Slovan si hlídá puk na svých holích, ale šetří síly.

51:43
    Zpoza brány dostal od Kloze přihrávku Vávra, který bránu těsně přestřeluje.

50:52
    Ve čtyřech se již hosté ubránili. Na led nastupuje i pátý hráč.

49:08
    V Ústí nad Labem je to jako na střelnici. Domácí využívají dvojnásobné přesilové hry a vstřelují již sedmou branku. Po kombinacích před Kociánem dopracoval až do brány puk TOMÁŠ ROD, který tak dnes vsítil již druhý gól. Asistence: Jaroslav Roubík, Tomáš Kolafa

48:52
    Jestřábi budou hrát ve třech. Vyloučen Robert Jedlička (PRO) na dvě minuty za hru vysokou holí.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 17. Rod (Tůma, Kolafa), 22. Merta (Brož), 24. Tůma (Roubík), 32. Roubík (Holomek), 39. Suchan (Brož), 45. Kloz (Budínský, Merta), 50. Rod (Roubík, Kolafa), 60. Roubík (Rod) – 9. Meidl (Husák), 13. Moučka (Jedlička, Meidl), 37. Franek (Kajaba, Jedlička), 48. Franek (Hawlík), 59. Indra (Matuš)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner "C", Černý "A", Smetana, Zdvořáček – Tůma, Roubík "A", Rod – Budínský, Kloz, Merta – Suchan, Baránek, Vávra – Navarra
    LHK Jestřábi Prostějov: Kocián (Šimboch) – Hertl, Roupec, Hawlík, Husák, Matyáš, Doudera, Řezáč, Jedlička – Kovařík, Meidl, Moučka – Franek, Kindl, Indra – Luňák "A", Cienciala, Matuš – Kajaba, Duba "C"

Rozhodčí: Jan Jílek – Petr Maštalíř, Tomáš Svoboda