Porto – Setúbal 4:0 (kon.)
FC Porto
4:0 (2:0)
Vitória FC Setúbal
Pátek 19.12.2014, 21:30 • Estádio Do Dragão (Kapacita: 50 431) • Portugalská Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek pozdního večera a někdy příště zase na shledanou. (23:28:08)

V dnešním zápase potvrdilo FC Porto roli favorita a v pohodě vítězí nad Setúbalem 4:0. Jako první se prosadil ve 22. minutě z pokutovéh kopu Quaresma, chvilku poté se ve 26. minutě prosadil po krásném centr od Tella Martínez a už to bylo 2:0. Po poločasové přestávce se hrálo vyrovnaně až do samého konce zápasu. Poté u obou gólu byl střídající Brahimi a zařídil tak další dvě branky. Nejdřív se sám trefil z dorážky v 89. minutě a hned o dvě minuty později zařídil pokutový kop ze kterého se trefil Danilo.

Porto právě vstřelilo branku!
    DANILO poslal penaltu k levé tyči, Zequinha směr vystihl, ale přesto míč končí v síti.

90+3
    Do brány se postaví místo Batisty Zequinha!

90+2
    Batista za tento faul vidí červenou kartu!
    Penaltový zákrok.

90+1
    Domácí budou mít další šanci z pokutového kopu! Quintero se dostal ke střele z hranice vápna, Batista znovu vyrazil míč před sebe k Brahimimu a ten si dokázal míč přehodit přes brankáře a ten ho musel faulovat.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Tak Brahimi se příliš dlouho na hřiště neohřál a hned přidává gól.
    BRAHIMI - 3:0

89
    Quintero se dostal ve vápně ke střele, tuto střelu ještě dokázal Batista vyrazit, ale pouze na nohu YACINU BRAHIMI a ten už neměl problém zakončit míč do prázdné branky.

88
    Domácí také střídají třetího hráče. Hřiště opouští střelec prvního gólu Quaresma a místo přenechává Brahimimu.

87
    V posledních deseti minutách můžeme vidět mnoho nepřesností ze strany hostujících hráčů a nevypadá to že by hosté měli v dnešním zápase vstřelit nějakou branku.

86
    Už nám běží posledních 5 minut zápasu a domácí se už nikam příliš neženou.

86
    Quintero se dostal po rohovém kopu ke střele, ale jeho střela končí vysoko nad brankou.

85
    Quaresma se snažil poslat míč do vápna, před ním ale míč zblokoval jeden z obránců a bude z toho jen roh pro domácí.