Slovensko – Bělorusko 1:2 (kon.) | Švýcarsko – Norsko 3:2 (po pr.)
Švýcarsko
3:2 (1:0, 1:2, 0:0 - 1:0)
Norsko
sk Pátek 19.12.2014, 20:15Arosa Challenge

Švajčiarsko napokon vyhralo zápas 3:2 po predĺžení a tak postupuje do zajtrajšieho finálového zápasu proti Bielorusku! Nórsko sa stretne s našou reprezentáciou v súboji o tretie miesto! Aj z týchto zápasov sa Vám budeme snažiť poskytnúť on-line textový prenos.

Góly a asistencie: 3. Pestoni (bez asistencie), 25. Blindenbacher (Vongunten), 64. Hollenstein (Ambuhl) – 34. Kristiansen (Sorvik), 38. Thoresen P. (bez asistencie).

Ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok už neskorého piatočného večera a samozrejme aj príjemný víkend! Dovidenia a dočítania pri ďalších športových prenosoch na portáli onlajny.eu. (22:36:42)

63:46
    Švajčiarsko dalo gól!

Tak som to zakríkol! Predsa len padlo rozhodnutie v predĺžení, keď gól Švajčiarska zaznamenal DENIS HOLLENSTEIN a rozhodol o víťazstve Švajčiarska 3:2 po predĺžení!
    Asistencie: Ambuhl.

63:00
    Predĺženie sa nám pomaly blíži k záveru, gól sme zatiaľ nevideli. Všetko už nasvedčuje tomu, že zápas rozhodnú samostatné nájazdy.

60:01
    Začalo sa nám päťminútové predĺženie! Ak ani to neurčí víťaza, tak budú nasledovať samostatné nájazdy.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Tri tretiny nám víťaza neurčili, v tretej tretine sme dokonca nevideli ani žiadne vylúčenie. Zápas tak bude pokračovať predĺžením!

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

50:00
    Ani desiata minúta poslednej tretej tretiny nič nepriniesla, nechcem predbiehať, ale zdá sa, že dnes sa asi dočkáme predĺženia či prípadných nájazdov.

45:00
    Ubehlo nám 5 minút z tretej tretiny, hrá sa zatiaľ opatrne a nič zaujímavého sme nevideli. Stav stretnutia je tak stále priebežne 2:2!

40:01
    Posledná tretia tretina sa nám začala, stav je vyrovnaný!

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Skončila sa nám zaujímavá druhá tretina, kde sme videli až tri góly! Najprv sa podarilo Švajčiarsku využiť presilovku 5 na 3 a dostať sa do vedenia 2:0! Zdalo sa, že Nórsku dnes nie je súdená dať gól, keď premrhali veľa presiloviek a dokonca aj početný výhodu o dvoch hráčov, ale potom sa dokázali dvakrát presadiť a vyrovnať tak na 2:2! Takže nás určite čaká ešte zaujímavá posledná tretina.

Tretia tretina sa začne približne o 21:55!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

37:43
    Nórsko dalo gól!

A razom je za chvíľu vyrovnané na 2:2! Nórsko dáva zásluhou svojho kapitána PATRICKA THORESEN vyrovnávajúci gól!
    Bez asistencie.

35:00
    Do konca prvej tretiny ostáva 5 minút, Švajčiarsko vedie už len o jeden gól a to 2:1!

33:43

Nórsku to tam konečne padlo a dávajú kontaktný gól na 2:1 zásluhou TOMMY KRISTIANSEN!
    Asistencie: Sorvik

32:58
    Nórsko túto presilovku nevyužilo, Švajčiarsko už hrá v plnom počte!

30:58
    Vylúčenie na strane Švajčiarska, Walker sa previnil hákovaním a dostáva 2 minúty na trestnej lavici!

26:20
    Nórsko hrá už v plnom počte, Švajčiari dokázali streliť počas presilovky o dvoch hráčov gól a tak vedú 2:0!

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 3. Pestoni (bez asistencie), 25. Blindenbacher (Vongunten), 64. Hollenstein (Ambuhl) – 34. Kristiansen (Sorvik), 38. Thoresen P. (bez asistencie)

Švýcarsko: Stephan (Flueler) – Blindenbacher, Kukan, Ambuhl(C), Baltisberger, Hollenstein – Blum(A), Helbling, moser, Almond, Martschini – Kamerzin, Vongunten, Rufenacht, Trachsler, Walker – Kparghai, Grossmann, Pestoni, Fritsche, Hofmann.
    Norsko: Haugen (Haukeland) – Sorvik, Holos, Thoresen P.(C), Thoresen S.(A), Rosseli – Espeland, Rindal, Trettenes, Borresen, Ask(A) – Sveum, Odegaard, Forsberg, Froshaug, Roest – Mostue Larsen, Roste Fossen, Kristiansen, Stene, Lindahl.

Rozhodčí: Koch, Stricker – Borga, Progin