Manchester City – Crystal Palace 3:0 (kon.) | Aston Villa – Manchester Utd. 1:1 (kon.) | Hull City – Swansea 0:1 (kon.)
Queens Park – West Brom 3:2 (kon.) | Southampton – Everton 3:0 (kon.) | Tottenham – Burnley 2:1 (kon.)
West Ham – Leicester 2:0 (kon.)
Hull City AFC
0:1 (0:1)
Swansea City
Sobota 20.12.2014, 16:00 • The KC Stadium, Hull • Anglická Premier League
    Swansea dobyla The KC Stadium a její hráči se mohou radovat z těsného vítězství 1:0, o které se postaral Ki Song-jung (úplně vpravo).

Swansea vybojovala vítězství na hřišti Hullu City poté, co se v prvním poločase postaral o jediný gól zápasu Ki Song-jung. Tigers se sice snažili, jejich střely ale postrádaly přesnost a Swansea ukončila sérii šesti zápasů proti Hullu City bez výhry. Konečný výsledek. Hull City 0 Swansea 1. (17:56:39)

90+5

90+4
    Zápas se chýlí ke svému konci a Hullu City už se zřejmě vyrovnat nepodaří.

90+3
    Vzápětí pálil Wilfried Bony, také jeho střela zpoza šestnáctky ale byla zablokována.

90+2
    Marvin Emnes se dostal ke střele, ta ale byla zablokována.

90+1
    Nad rámec zápasu bylo nastaveno 5 minut.

90
    Do vypršení 90 minut už zbývá jen několik sekund a za chvíli se dozvíme, kolik se bude nastavovat.

88
    Sone Aluko chtěl vybojovat míč, jenže to ve své snaze přehnal s důrazem a byl mu odpískán útočný faul.

87
    Yannick Sagbo si počínal v útoku příliš důrazně a byl mu odpískán faul na Lukasze Fabianskiho.

86
    Angel Rangel znovu našel Wilfrieda Bonyho, jeho přihrávka ale tentokrát směřovala do ofsajdu.

84
    Wilfried Bony se 3 minuty po svém příchodu na hřiště dostal po centru Angela Rangela k hlavičce, Allan McGregor si s ní ale snadno poradil.

81
    Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Nikica Jelavić, přichází Yannick Sagbo.

81
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Ashley Richards, přichází Ángel Rangel.

80
    Oba týmy připravují další střídání.

79
    Curtis Davies před malou chvíli odstoupil ze zápasu kvůli zranění a místo něj vyběhl na trávník Harry Maguire.

78
    Nikica Jelavič se snad počtvrté v zápase dostal ke střele, opět se mu ale sít za zády Lukasze Fabianskiho rozvlnit nepodařilo.

77
    Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Curtis Davies, přichází Harry Maguire.

76
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Bafétimbi Gomis, přichází Wilfried Bony.

Tomáš Reiner

Branky: 15. Ki Song-jung (Shelvey)

Karty:   27. Livermore (HLL), 67. Aluko (HLL) – 40. Richards (SWN), 75. Taylor (SWN)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:6.
    Hull City AFC: McGregor – Ahmed, Chester, Bruce (59. Aluko), Davies (77. Maguire), Robertson – Meyler, Livermore, Ramírez – Hernández, Jelavić (81. Sagbo).
    Náhradníci: Jakupović – Rosenior, Brady, Maguire, Sagbo, Aluko, Quinn.

Swansea City: Fabiański – Richards (81. Rangel), F. Fernández, Williams, Taylor – Ki Song-jung, Carroll (57. Emnes) – Dyer, Shelvey, Routledge – Gomis (76. Bony).
    Náhradníci: Tremmel – Bony, Emnes, Rangel, Bartley, Fulton, Barrow.

Rozhodčí: Mark Clattenburg. Asistenti: S. Beck, A. Holmes. Čtvrtý rozhodčí: S. Duncan

Diváci: 21913