Schalke – Hamburg 0:0 (kon.) | Leverkusen – Frankfurt 1:1 (kon.) | Augsburg – Mönchengladbach 2:1 (kon.)
W. Brémy – Dortmund 2:1 (kon.) | Stuttgart – Paderborn 0:0 (kon.) | Wolfsburg – Kolín nad Rýnem 2:1 (kon.)
Bayer Leverkusen
1:1 (0:1)
Eintracht Frankfurt
Sobota 20.12.2014, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Německá Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:26:42)
    Utkání končí remízou

Je dobojováno. Leverkusen znovu na svém hřišti pouze remizuje 1:1 a ztrácí tak další dva body, velká škoda po venkovní výhře v Hoffenheimu! Dnes jsme sledovali zápas dvou poločasů, v tom prvním hráli hosté naprosto vyrovnanou partii, místy Bayer i přehrávali a odměnou jim byl gól z penalty, který vstřelil v 37. minutě Meier. Po změně stran se Leverkusen "probral" a v podstatě nepouštěl soupeře "ke slovu", jenže podařilo se mu již pouze vyrovnat na 1:1.

90+3

90+3
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Haris Seferović, přichází Václav Kadlec.

90+2
    Žlutou kartu dostává Timo Hildebrand (Eintracht Frankfurt) za zdržování.

90+1
    Domácí mohou pět ohrozit branku soupeře z volného kopu, tentokrát Çalhanoğlu rozehrává z pravé strany.
    Gólová šance Brandta, skvělý Hildebrand!

90
    Brandt se dostává po pasu Spahiće za obranu Eintrachtu, vše na hranici ofsajdu, ale skvělý Hildebrand nyní zachránil svůj tým!

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí stále tlačí svého soupeře, i nyní kombinují před pokutovým územím Eintrachtu.

88
    Také v dnešním utkání se Leverkusen snaží o obrat až ve druhém poločase, dokáží vstřelit domácí rozhodující gól?
    Šance domácích

86
    Hildebrand měl nyní trochu štěstí v okamžiku, kdy Çalhanoğlu nacentroval míč před branku a ten se odrazil od jednoho z domácích hráčů, nakonec se gólman Frankfurtu dokázal bleskově zorientovat a míč chytit.

85
    A nyní další šance pro Bayer, volný kop z levé strany.
    Karim BELLARABI - 1:1

83
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    Hosté sice měli míč na svých kopačkách, ale chybovali v rozehrávce, Lars Bender dokázal míč propasírovat ke KARIMU BELLARABIMU, ten si naběhl z pravé strany do vápna a přesně umístěnou střelou k tyči vyrovnává.

82
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Slobodan Medojević.