Sassuolo – Cesena 1:1 (kon.) | AS Řím – AC Milán 0:0 (kon.)
AS Řím
0:0 (0:0)
AC Milán
Sobota 20.12.2014, 20:45 • Stadio Olimpico (kapacita: 82 307 diváků), Řím • Italská Serie A

Děkuji za pozornost a přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera. (22:39:55)

Je dobojováno! Ve šlágru kola jsme nakonec neviděli ani jeden gól, a tak se AS Řím rozchází s AC Milán bezbrankovou remízou. Cenný bod to je především pro AC Milán, jenž přežil několik slibných příležitostí AS, a za tento výsledek může jen a jen děkovat svému brankáři Lópezovi, jenž předvedl famózní a bezchybný výkon. Hlavně se brankář AC vytáhl v 92. minutě, kdy tváří v tvář vychytal Gervinha. AS Řím tak opět ztrácí na Juventus tři body, AC zůstává sedmé.

90+5

90+5
    Rozběhla se poslední minuta z nastavení. Domácí jsou s míčem před pokutovým územím, do něhož posílají jeden centr za druhým. Obrana AC zatím bez problémů odolává.

90+3
    Tlak AS Řím sílí, ale čas na vstřelení gólu se mu rychle krátí.
    Ani tato šance nekončí v brance Lópeze.

90+2
    Nádherná kombinace po ose Yanga-Mbiwa – Gervinho úspěch neslaví, neboť Gervinho pohrdl 100% příležitostí, když se zjevil zcela sám před brankářem AC Milán a následně si na něm vylámal zuby!

90+1
    Po centru Ljajiće si málem míč do vlastní sítě srazil Alex. Nakonec však míč zapadl za branku a AS rozehraje roh.

90
    V dnešním zápase se bude ještě pět minut hrát, jak ukazuje rezervní sudí na světelné tabuli. Rizzoli tak hostům spočítal jejich zdržování.

88
    Za pískotu odchází ze hřiště Menéz, jenž uvolní prostor pro El Shaarawyho.

86
    Aby to nebylo Mexésovi líto, dostává i on žlutou kartu za roztržku s Destrem.

86
    Destro si ostře vyřizoval osobní spor s Mexésem, což ocenil rozhodčí Rizzoli žlutou kartou.

85
    Gervinho se protáhl kolem dvojice obránců a následně hledal před brankou číhajícího Destra. Ten se však k míči přes Mexése neprodral.

84
    Teď je to opravdu ze strany AS Řím dobývání branky AC Milán. Ten už hraje vyloženě na výsledek 0:0.

83
    López podběhl Yanga-Mbiwy centr, který následně přistál na kopačku Torosidise, jenž nezachoval chladnou hlavu a z první jej poslal vysoko nad!

81
    Střídají i domácí. Ze hry spěchá viditelně unavený Maicon, na jeho místo přijde stejně ofenzivně laděný Torosidis.

81
    Střídání na straně AC Milán. Odpočinout si jde Poli, opačným směrem putuje Muntari.
    Domácí se dostávají k zakončení, které ale často končí v rukavicích Diega Lópeze.