Sassuolo – Cesena 1:1 (kon.) | AS Řím – AC Milán 0:0 (kon.)
US Sassuolo Calcio
1:1 (0:0)
AC Cesena
Sobota 20.12.2014, 18:00 • Stadio Città del Tricolore, Reggio Emilia • Italská Serie A

Je dobojovno! Ani ve druhé půli nebyl k vidění příliš pohledný fotbal. Branky jsme se však dočkali, a to z pokutového kopu. Po diskutabilním faulu na Vrsaljka se z penaltového puntíku prosadil Simone Zaza. Již se zdálo, že je o výsledku rozhodnuto. Opak byl však pravdou. V poslední minutě nastavení vyrovnal přesnou hlavičkou Zé Eduardo. Oba celky se tak rozešly smírně 1:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 9:2 (19:54:44)

90+4
    Zé EDUARDO - 1:1

90+4
    Cesena právě vstřelila branku!
    Tak to je neuvěřitelné! ZÉ EDUARDO si naskočil na vynikající centr z pravé strany a umístil balon přesně k levé tyči. Oba celky si tak body nejspíše rozdělí.

90+3
    Bude se udělovat žlutá karta. Za zastavení protiútoku Ceseny je potrestán Magnanelli (SAS).

90+3
    Nyní se domácí dokonce vydali do ofenzivy, ovšem úspěšní nebyli. Centr pouze prolétl velkým vápnem. Hrát tak může opět Cesena.

90+2
    Sassuolo v poklidu kombinuje na vlastní polovině a nikam se nežene.

90
    K základní hrací době utkání se budou nastavovat čtyři minuty.
    Defrelova dělovka vyrovnání nepřinesla

89
    Tak to byla obrovská šance Ceseny. Defrel si připravil balon a vypálil. Pomini však excelentní robinzonádou udržel náskok svého týmu.

88
    Bude se udělovat žlutá kartu. "Odměněn" je domácí Missiroli (SAS).

86
    Do konce utkání již příliš mnoho času nezbývá. Domácí stále drží těsný náskok.

85
    Po delší době se do útoku vydali také domácí. Příliš si ale nerozuměli, a tak balon končí v zámezí.

84
    Brienza pelášil kupředu, ovšem dle hlavního arbitra si pomohl nedovoleným zákrokem. Jedná se tak o balon pro Sassuolo, což domácím pochopitelně vyhovuje.

83
    Další nepřesný centr, který končí nad brankou, tentokráte v podání Cascioneho. Následovat tak bude odkop v podání Pominiho.

81
    Cesena se snaží, o tom není pochyb. Zatím se jí ale stále nedaří probít přes obranný val Sassuola. Uvidíme, co přinesou následující minuty.