New Jersey – Tampa 3:2 (1:0 po s.n.) | Ottawa – Anaheim 6:2 (kon.) | Detroit – NY Islanders 1:2 (kon.)
Winnipeg – Boston 2:1 (kon.) | Calgary – Dallas 1:2 (kon.) | Los Angeles – Arizona 4:2 (kon.)
Ottawa Senators
6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
Anaheim Ducks
Sobota 20.12.2014, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Z NHL je to pro dnešek ode mě vše a já vám přeji příjemný víkend nabitý spoustou zajímavých sportovních událostí, které vám přineseme i v našich on-line přenosech. (04:16:16)

Československá stopa v utkání
    Milan Michálek (OTT) 1+0, 3 střely, čas na ledě 12:34

1. Kyle Turris (OTT) 1+1
    2. Mike Hoffman (OTT) 2+0
    3. Ryan Getzlaf (ANA) 2+0

Zápas je tedy u konce a domácí potvrdili zvedající se formu. Na hostech dnes šla poznat únava ze včerejšího zápasu s Montrealem a odváží si rozhodně neuspokojivou prohru 6:2.
    V poslední třetině začal Anaheim zhurta a Ryan Getzlaf přidal hned ve 42.minutě svou druhou branku v utkání. Ve 46.minutě však zastavil rozjezd Kačerů rovněž svou druhou brankou Hoffman a vítězství Ottawy pečetil tři minuty před koncem přesnou střelou Mika Zibanejad.

60:00

59:43
    Ještě jedna velká šance! Milan Michálek se v tísni snažil vymíchat Bryzgalova, ale ten vsedě situaci zvládl a sedmou branku již dneska nedostane.

59:11
    Sens nahazují puk za Bryzgalovovu bránu a v klidu střídají.

58:29
    Ilja Bryzgalov, který nechytá svůj zrovna nejlepší zápas, kryje puk a minutu a půl před koncem se bude vhazovat u jeho brány.

58:02
    Probíhají poslední dvě třetiny utkání a domácí drží puk na svých hokejkách.

57:25
    Anderson má úspěšný zákrok číslo 31 a je tady zřejmě poslední komerční přestávka.
    Mika ZIBANEJAD - 6:2

56:32
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Anderson zastavil Coglianovu střelu a z protiútoku se prosazují domácí. MIKA ZIBANEJAD měl proti sobě obránce, rozhodl se vystřelit a puk zapadl přesně tam, kam měl, tudíž za záda Iljy Bryzgalova. Asistence: Bobby Ryan

55:52
    Turris po přejetí útočné modré čáry nic nevymýšlel, nahodil puk na Bryzgalova a ten si připisuje jednoduchý zákrok.

55:01
    Cogliano zkoušel zakončit pohotově bekhendem z mezikruží, ale Anderson dokázal zasáhnout svým pravým betonem.

54:52

54:51
    Anaheim zastavuje ofsajd a Chiasson se za sekundu vrátí.

54:03
    Emerson Etem měl na holi snížení, ale u tyče nedokázal dostat puk za brankovou čáru.

53:19
    Anderson byl nyní v hodně nebrankářské pozici na své zadní části těla, ale naštěstí pro něj se puk pohyboval v rohu kluziště, odkud nehrozilo nebezpečí.

52:57
    Kesler se hned po vhazování dral do zakončení, ale v tísni neprocpal puk až k Andersonovi.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 3. Michálek (Karlsson, Zibanejad), 9. Stone (Borowiecki, Turris), 37. Turris, 37. Hoffman, 46. Hoffman (Ryan, Karlsson), 57. Zibanejad (Ryan) – 40. Getzlaf (Etem, Lovejoy), 42. Getzlaf (Lovejoy)

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson (C), Phillips (A), Ceci, Cowen, Gryba, Borowiecki – Stone, Turris (A), MacArthur – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Michálek, Legwand, Greening – Chiasson, Pageau, Condra
    Anaheim Ducks: Bryzgalov (Andersen) – Lovejoy, Fowler, Robak, Lindholm, Vatanen, Stoner – Smith-Pelly, Getzlaf (C), Bourque – Etem, Kesler (A), Beleskey – Silfverberg, Rakell, Cogliano – Jackman, Thompson (A), Maroon

Rozhodčí: Francois St. Laurent, Dean Morton – Scott Cherrey, Michel Cormier

Diváci: 19443