New Jersey – Tampa 3:2 (1:0 po s.n.) | Ottawa – Anaheim 6:2 (kon.) | Detroit – NY Islanders 1:2 (kon.)
Winnipeg – Boston 2:1 (kon.) | Calgary – Dallas 1:2 (kon.) | Los Angeles – Arizona 4:2 (kon.)
Los Angeles Kings
4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
Arizona Coyotes
Sobota 20.12.2014, 22:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Toto je ode mě pro tuto chvíli vše. Já se s vámi tímto loučím, přeji vám hezký zbytek dne a šťastné prožití vánočních svátků. (00:42:03)

Dnešní utkání sledovalo 18 230 diváků.

Jamie McBain po vyhlášení hráčem zápasu dává svou hůl do publika.

Je dobojováno. Do třetí třetiny jsme šli za vyrovnaného stavu 2:2 a odcházíme za stavu 4:2 pro Kings. Dvě minuty po buly ve třetí periodě zvyšoval Martinez a 3 minuty před koncem rozhodl Lewis. Utkání to bylo vcelku vyrovnané, chvilku byli krapet lepší domácí, chvilku hosté.

60:00

60:00
    V závěru se ještě strhla větší strkanice, žádná bitka ale nevznikla.

59:57
    Williams se nestihl dostat ke kotouči, to ale domácí nemusí mrzet.

59:34
    Útočné snažení Doana zastavuje ofsajd.

59:20
    Ihned po buly se Coyotes drží v pásmu, Yandle zkoušel snížit, Quick byl ale připraven.

59:15
    Oddechový čas pro domácí.

59:15
    Coyotes jdou do šesti!

58:15
    Gagner zkoušel snížit, nicméně Quick byl pozorný.
    Trevor LEWIS - 4:2

56:22
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Marián Gáborik byl tvrdě sražen k zemi a evidentně si hráči Arizony mysleli, že je přerušeno. Ono ale nebylo a Tyler Toffoli si skvěle najel skrze pravý kruh, naznačil střelu a následnou přesnou přihrávkou před bránu našel TREVORA LEWISE, který už měl jednoduchou úlohu. Asistence: Tyler Toffoli, Marián Gáborik

55:36
    Arizona se usazuje v pásmu Los Angeles, na bránu ovšem zatím nevystřelila.

55:21
    Coyotes vyhodili na icing. Vhazovat se tak bude před Dubnykem.

54:57
    Martinez z bezprostřední blízkosti trefil boční síť! Následně ujížděl Moss, ale i ten selhal.

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 18. Carter (Kopitar), 38. Gáborik (Kopitar, McBain), 42. Martinez (Kopitar, McBain), 57. Lewis (Toffoli, Gáborik) – 21. Hanzal, 26. Chipchura

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, Martinez, Greene, McNabb, McBain – Gáborik, Kopitar, Carter – Brown, Stoll, Williams – Pearson, Lewis, Toffoli – Clifford, Richards, King
    Arizona Coyotes: Dubnyk (Smith) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Schlemko, Summers, Stone – Boedker, Vermette, Doan – Rieder, Hanzal, Gagner – Erat, Chipchura, Moss – McMillan, Vitale, Crombeen

Rozhodčí: Paul Devorski, Greg Kimmerly – Brad Lazarowich, Mike Cvik

Diváci: 18 230