Švédsko – Rusko | 2:3 (kon.) | | | Finsko – Česko | 3:2 (3:2 po s.n.) |
Motor ČB – Chomutov | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Prostějov – Havířov | 3:0 (kon.) | | | Litoměřice – Ústí n/L | 3:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Kadaň | 4:2 (kon.) | | | Šumperk – Kladno | 3:2 (kon.) | | | Třebíč – Most | 7:3 (kon.) |
New Jersey – Tampa | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Ottawa – Anaheim | 6:2 (kon.) | | | Detroit – NY Islanders | 1:2 (kon.) |
Winnipeg – Boston | 2:1 (kon.) | | | Calgary – Dallas | 1:2 (kon.) | | | Los Angeles – Arizona | 4:2 (kon.) |
Opava – Přerov | 3:1 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Břeclav | 4:3 (kon.) | | | SHK Hodonín – SK Karviná | 7:2 (kon.) |
Nový Jičín – Poruba 2011 | 3:4 (po pr.) | | | Řisuty – Klatovy | 3:5 (kon.) | | | Klášterec nO – Mor. Budějovice | 4:2 (kon.) |
Nymburk – Kobra | 3:10 (kon.) | | | Vsetín – Frýdek-M. | 4:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Sokolov | 1:3 (kon.) |
Bílina – Jindř. Hradec | 9:6 (kon.) | | | Pelhřimov – Děčín | 1:3 (kon.) | | | Vrchlabí – Trutnov | 6:2 (kon.) |
Tábor – Kolín | 8:0 (kon.) |
Česko – Rusko | 3:5 (kon.) |
Švýcarsko – Česko | 5:3 (kon.) |
Slovensko – Maďarsko | 1:3 (kon.) | | | Polsko – Česko | 1:6 (kon.) |
Bělorusko – Švýcarsko | 2:3 (kon.) | | | Slovensko – Norsko | 1:3 (kon.) |
Itálie – J. Korea | 0:3 (kon.) | | | Německo – Česko | 0:2 (kon.) |
Hluboká n.V. – Milevsko | 2:3 (kon.) | | | Č. Lípa – Gepardi Jablonec | 2:6 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Příbram | 8:5 (kon.) |
Žirovnice – Veselí nLuž. | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Černošice – Vlašim | 4:2 (kon.) | | | Velká Bíteš – Šternberk | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Rosice – Uh.Ostroh | 3:2 (kon.) | | | Kroměříž – Vel. Meziříčí | 5:3 (kon.) | | | Orlová – Kopřivnice | 4:5 (0:1 po s.n.) |
H. Benešov – Krnov | 5:2 (kon.) | | | Choceň – Moravská Třebová | 3:2 (kon.) | | | Nejdek – Klatovy | 4:4 (kon.) |
Kobra Praha B – Olympik | 10:3 (kon.) | | | Lev Benešov – Mělník | 5:4 (kon.) | | | Písek – Soběslav | 6:3 (kon.) |
Lomnice n/P – Louny | 10:5 (kon.) | | | V.Popovice – Poděbrady | 2:1 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Jesenice | 4:6 (kon.) |
Třemošná – Kaznějov | 6:4 (kon.) | | | Letňany – Hvězda Praha | 4:2 (kon.) |
Berounští Medvědi – Litoměřice | 3:6 (kon.) |
Fanklub HC Sparta Praha – HC Sharks Most | 1:4 (kon.) | | | HC CHEZA Litvínov – Fan Club HC Pardubice | 6:1 (kon.) | | | Fanklub Lev Praha – Fan Club Karlovy Vary | 3:1 (kon.) |
AHC Phantoms Chomutov – HC CHEZA Litvínov | 6:2 (kon.) | | | Hradečtí Lvi – HC Pilsfans 2009 | 2:1 (kon.) | | | Fan Club HC Pardubice – Fanklub Lev Praha | 0:5 (kon.) |
Fan Klub HC Kometa Brno – Fanklub HC Sparta Praha | 3:0 (kon.) | | | AHC Phantoms Chomutov – Fan Club Karlovy Vary | 9:1 (kon.) | | | HC Sharks Most – Hradečtí Lvi | 5:1 (kon.) |
HC CHEZA Litvínov – Fanklub Lev Praha | 3:1 (kon.) | | | Fan Klub HC Kometa Brno – HC Pilsfans 2009 | 1:3 (kon.) | | | Fan Club Karlovy Vary – Fan Club HC Pardubice | 6:1 (kon.) |
Fanklub Lev Praha – AHC Phantoms Chomutov | 3:4 (kon.) | | | Fanklub HC Sparta Praha – Hradečtí Lvi | 3:4 (kon.) | | | HC Pilsfans 2009 – HC Sharks Most | 1:5 (kon.) |
Hradečtí Lvi – Fan Klub HC Kometa Brno | 1:8 (kon.) |
konec
Česko
3:5
(1:2, 1:1, 1:2)
Rusko
Josef Cestr
Branky a nahrávky:
1. Kvasnička (Nečas, Kaut), 31. Svoboda (Kondelík, Safin), 47. Kvasnička (Trejbal, Kondelík) – 9. Bicadze (Aleksejev), 13. Slepetc (Ženčikov), 29. Čechovič (Koževnikov), 44. Bicadze, 51. Koževnikov (Samorukov)
Rozhodčí: Tomáš Turčan – Miroslav Lhotský, Jiří Svoboda
Diváci: 153
Neproměněná penalta:
Česko:
Patera (Škarek) – Veber, Galvas, Trejbal, Kvasnička (A), Ševčík, Šalda, Steinocher, Bednář – Safin, Kondelík (A), Svoboda – Kaut, Nečas (C), Kern – Dvořák, Hrabík, Machala – Vochozka, Burda, Jirásek
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Žukov (Raiko) – Osin, Buchrjakov, Rubinčik (A), Kazamanov, Choloděnin, Alekseev, Samorukov, Lobanov – Ženčikov (A), Kozlov, Slepetc – Koževnikov, Lipanov, Čechovič – Aleksejev, Bicadze, Koltygin (C) – Ivanisov, Morozov, Pianov
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Žukov (Raiko) – Osin, Buchrjakov, Rubinčik (A), Kazamanov, Choloděnin, Alekseev, Samorukov, Lobanov – Ženčikov (A), Kozlov, Slepetc – Koževnikov, Lipanov, Čechovič – Aleksejev, Bicadze, Koltygin (C) – Ivanisov, Morozov, Pianov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Turčan – Miroslav Lhotský, Jiří Svoboda
Diváci: 153
Česko: David Kvasnička
Rusko: Daniil Lobanov
KIRILL KOŽEVNIKOV obdržel přihrávku do mezikruží, odkud se pokusil o pozemní střelu, která prošla Paterovi mezi betony až do brány. Asistence: Dimitrij Samorukov.