Itálie – J. Korea 0:3 (kon.) | Německo – Česko 0:2 (kon.)
Itálie
0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
Jižní Korea
Sobota 20.12.2014, 11:15 • Kalich Arena • Czech Sledge Open

V první dnešním utkání Czech Sledge Open vítězí tým z Jižní Korei. Ve velmi vyrovnaném a vypjatém utkání nakonec rozhodla třetí třetina, kterou Korejci vyhráli stejně jako celé utkání 3:0.
    Rád bych Vás pozval na další zápas Czech Sledge Open 2014, ve kterém se utká českým tým s německým. Utkání začíná ve 13:45. (12:59:42)

45:00

44:50
    Leperdi se ocitl ve fantastické šanci a mohl dát aspoň čestnou branku Itálie, jenže Gyun podržel svůj tým.

44:35
    Tentokráte na ledové ploše zůstává jeden z italských hráčů, ale podle všeho je v pořádku.

42:33
    Seok se snažil prodrat do samostatného úniku, ale italská obrana jej nepustila.

41:06
    Na Dae Suk už odjíždí s úsměvem na rtech na střídačku.

41:06
    Po nepříjemné střetu zůstává jeden z Korejců na ledové ploše a sebíhají se k němu zdravotníci. Nevypadá to s ním vůbec dobře.

40:40
    Italové přečkali krátké oslabení a hrají v pěti.

39:24
    Jižní Korea je kompletní.

38:40
    Vyloučení Itálie. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Bruno Ballosseti.

38:27
    Jižní Korea právě vstřelila branku!
    JUNG SEUNG – HWAN se prosazuje ve vlastním oslabení. Hwan se dostal k odraženému kotouči, ujel italským obráncům a forhendovým blafákem překonal Aurauda. Bez asistence.

37:24
    Vyloučení Jižní Korei. Dvě minuty za napadení dostává Kim Young -Sung.

36:04
    Oddechový čas pro domácí.

36:04
    CHO JOUNG – JAE řešil situaci dva na jednoho střelou a vymetl pavučinu v levém horním rohu Auraudovi brány. Bez asistence.

35:22
    Italové Korejce k ničemu nepustili a De Paoli se zapojil do hry.

33:22
    Vyloučení Itálie. Dvě minuty za držení dostává Christoph De Paoli.

33:04
    JUNG SEUNG – HWAN otevírá skóre dnešní utkání. Kyung ho vyslal do samostatného úniku, ve kterém se nemýlil. Asistence: Lee Jang – Kyung.