Bělorusko – Švýcarsko 2:3 (kon.) | Slovensko – Norsko 1:3 (kon.)
Bělorusko
2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
Švýcarsko
sk Sobota 20.12.2014, 16:15Arosa Challenge

Finálový zápas Arosa Challenge medzi Bieloruskom a Švajčiarskom sa skončil víťazstvom Švajčiarska 3:2! Reprezentácia Švajčiarska tak dominuje v domácom prostredí a vyhráva hokejový turnaj Arosa Challenge!

O 20:15 sa začína súboj o tretie miesto medzi našou reprezentáciou a Nórskom. Z tohto zápasu vám prinesieme plný on-line textový prenos!

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok soboty. (18:29:51)

60:00

59:53
    Oddychový čas si vyžiadal tréner Švajčiarska!

59:29
    Oddychový čas si vyžiadal tréner Bieloruska!

59:01
    Prebieha posledná minúta poslednej tretej tretiny!

56:00
    Do konca poslednej tretej tretiny už moc času neostáva a Švajčiarsko vedie 3:2! Uvidíme, či sa Bielorusom podarí skórovať a poslať tak zápas do predĺženia či prípadných samostatných nájazdov.

55:14
    Švajčiarsko dalo gól!

Švajčiarsko využíva túto presilovku a dostáva sa tak do vedenia 3:2! Autorom presilovkového gólu je DENIS HOLLENSTEIN!
    Bez asistencie.

53:46
    Za Bielorusov je vylúčený Korobov, ktorý sa previnil napadnutím. Presilovka pre Švajčiarsko!

50:00
    Ostáva približne 10 minút do konca zápasu, priebežný stav je vyrovnaný 2:2!

48:06
    Tejto presilovke Švajčiarska sa Bielorusko ubránilo bez inkasovaného gólu! Opäť je tu tak klasická hra 5 na 5.

46:06
    Opäť sa vylučuje na strane Bieloruska, vylúčeným hráčom je Jefimenko. Presilovka pre Švajčiarsko!

45:00
    Stav je tak v 5.minúte poslednej tretej tretiny vyrovnaný 2:2, uvidíme čo prinesú nadchádzajúce minúty tejto tretiny.

44:58

Švajčiarsku sa podarilo využiť túto presilovku a tak vyrovnávajú na 2:2 o čo sa gólom postaral INTI PESTONI!
    Asistencie: Vongunten.

43:02
    Presilovku si teraz v tretej tretine zahrá aj Švajčiarsko, vylúčený na strane Bieloruska je Denisov za hrubosť.

42:47
    Švajčiarsko hrá už v plnom počte, Bielorusko tak opäť nevyužíva presilovú hru!

40:47
    Hneď v úvode tretej tretiny je tu vylúčenie na strane Švajčiarska, dve minúty dostáva Blum za napadnutie. Presilovka pre Bielorusko!

40:01
    Posledná tretia tretina sa nám už začala! Vo vedení o jedne gól je Bielorusko, 2:1!

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine sme videli už tri gól, keď najprv išlo Švajčiarsko do vedenia 1:0! Bielorusko sa však rýchlo podarilo vyrovnať a ešte stihli skóre otočiť vo svoj prospech a tak vedú po druhej tretine 2:1! Uvidíme čo nám prinesie posledná tretia tretina, ešte je v nej všetko otvorené.