Moreirense – Boavista 1:0 (kon.) | Coimbra – Penafiel 1:1 (kon.) | Arouca – Marítimo 1:0 (kon.)
Benfica – Gil Vicente 1:0 (kon.) | Nacional – Sporting 0:1 (kon.)
Moreirense FC
1:0 (1:0)
Boavista FC
Neděle 21.12.2014, 17:00 • Parque de Jogos Comendador Joaquim de Almeida Freitas • Portugalská Primeira Liga

Děkuji za sledování on-line přenosu a přeji hezké prožití vánočních svátků. (18:58:09)

Dnešní utkání je u konce, domácí tým získává tři body za těsnou výhru 1:0. Druhá půle nepřinesla o moc zajímavější podívanou než první poločas, a tak se skóre nezměnilo. Hosté se sice snažili odpovědět na inkasovaný gól z 9. minuty, v ofenzivě jim to však dnes opravdu moc nešlo. Moreirense se s postupujícím časem čím dál víc soustředilo na defenzivu a tato taktika nakonec slaví úspěch.

90+4

90+3
    Nyní navíc portugalský fotbalista Carlos Santos dostal žlutou kartu.

90+1
    Obránce Boavisty Carlos Santos se snažil podpořit útočnou akci svého týmu, ocitl se ale v ofsajdovém postavení.

90
    Nastavují se čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

88
    V posledních okamžicích je hra velmi často přerušovaná a moc se nehraje, což samozřejmě víc vyhovuje domácím fotbalistům.

86
    Další žlutou kartou byl tentokrát oceněn záložník Filipe Melo (Moreirense FC).

84
    Střídání v týmu Moreirense FC: Ze hřiště odešel Alex dos Santos Gonçalves, na závěrečné minuty přišel další brazilský fotbalista Leandro Paulo Roberto Souza.

83
    Žlutí se i na straně Moreirense. Rozhodčí napomenul třiadvacetiletého portuglaského obránce Paulinha.

80
    Další střelu vyslal na branku domácího celku aktivní Reuben Gabriel, jeho tvrdá rána ale nakonec skončila těsně nad.

78
    První žlutou kartu v dnešním utkání obdržel dvacetiletý brazilský obránce Philipe Sampaio Azevedo (Boavista FC).

76
    Střídání v týmu Moreirense FC: Odešel Arsénio, místo něj se může předvést Gerso Fernandes.

75
    Střídání v týmu Boavista FC: Hosté využívají poslední možnost střídání. Hrací plochu opustil Zé Manuel, nahradil ho Brito.

71
    Paulinho poslal směrem k brance hostů průchozí přihrávku, u které byl ale první brankář.

69
    João Pedro se postavil k rozehrání volného přímého kopu, brankář Boavisty Mika ale jeho zajímavý střelecký pokus dokázal zlikvidovat.

68
    Moreirense mělo na útočné polovině trochu víc prostoru pro kombinaci, využít toho ale nedokázalo.

66
    Hosté měli k dispozici rohový kop, žádnou gólovou příležitost si však vytvořit nedokázali.

65
    Boavista má v posledních minutách územní převahu, není jí to ale nic platné. Domácí tým poctivě brání a nepouští soupeře k brance.