Bonusia Ostrava – Jičín 7:4 (kon.) | Bohemians - NE – Chodov 7:16 (kon.) | Tatran – Liberec 1:10 (kon.)
FBC ČPP Bonusia Ostrava
7:4 (3:2, 3:1, 1:1)
Finance Novák FBK Jičín
Neděle 21.12.2014, 14:00 • ČPP Aréna, Ostrava • Extraliga žen

Nejlepší hráčky:

Zuzana Šuranyiová (Ostrava) – 2+0
    Pavlína Mikolášková (Jičín) – 2+0 (16:02:04)

Střely ve třetí třetině: 6 – 8
    Střely celkem: 27 – 22

60:00

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:15
    Nguyenová posunula míček na volnou Kalnayovou, která minula branku, kam rychle dobíhala Samková.

57:45
    Hosté pokračují i tak s prázdnou brankou.

57:17
    Jičín jde do oslabení. Dvě minuty vyfasovala Anna Drbohlavová, která je vyloučena za špatné střídání.

53:02
    Ostravské hráčky drží míček na svých hokejkách a kontrolují vývoj utkání.

51:10
    Ostrava právě vstřelila branku!
    To už je pro Jičín velmi nepříjemná situace. Na rozdíl tří branek zvyšuje ROMANA KIECKOVÁ. Asistence: Tereza Voláková.

50:33
    Holubová měla zcela zakrytý výhled, ale nakonec se štěstím vyrazila pokus Florianové.

48:33
    Domácí hráčky se ubránily oslabení.

47:57
    Režnarová se dostal v oslabení do šance, ale tu nevyužila svým bekhendovým pokusem.

46:33
    Přesilovou hru budou mít k dispozici hostující hráčky. Na dvě minuty je vyloučena Nikol Vinklerová, která dostala dvě minuty za nedovolené vrážení.

43:15
    Dnešní utkání sleduje 55 diváků.

41:35
    Jičín právě vstřelil branku!
    Hostům se daří opět vstup do třetiny. Kapitánka domácích, PAVLÍNA MIKOLÁŠKOVÁ, se dnes podruhé prosazuje a střílí kontaktní branku. Asistence: Andrea Satýnková.

40:01

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 5. Káčová (Režnarová), 14. Šuranyiová (Nguyenová), 19. Káčová (Kalnayová), 30. Viciánová (Škopková), 32. Vinklerová (Kiecková), 37. Šuranyiová (Kalnayová), 52. Kiecková (Voláková) – 12. Kůželová (Kalinová), 20. Mikolášková (Satýnková), 21. Kůželová, 42. Mikolášková (Satýnková)

FBC ČPP Bonusia Ostrava: Holubová (Rousová) – Kahánková, Kiecková, Šuranyiová, Matějová, Viciánová, Bořucká, Voláková, Škopková, Režnarová, Vinklerová, Káčová, Kalnayová, Nguyenová, Šulejová, Szczurová, Némethová
    Finance Novák FBK Jičín: Samková (Kociánová) – Kořínková, Kůželová, Vavrečková, Kloutvorová, Chlumská, Pitthardová, achová, Drbohlavová, Florianová, Šudová, Exnarová, Špíglová, Satýnková, Kalinová, Mikolášková

Rozhodčí: Zdeněk Cholek a Jana Matulíková