Bulldogs – Královské Vinohrady 2:3 (kon.) | Pardubice – Chodov 2:5 (kon.) | Sparta – Vítkovice 3:5 (kon.)
Ostrava – Otrokovice 3:2 (kon.) | Bohemians – Mladá Boleslav 7:5 (kon.) | Tatran – Liberec 7:3 (kon.)
Sokoli Pardubice
2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
FAT PIPE Florbal Chodov
Neděle 21.12.2014, 17:00 • SH Třebeš Hradec Králové • Livesport Superliga

Chodov splnil roli favorita a odváží si tři body ze SH Třebeš Hradec Králové, kde provizorně hrají svoje zápasy Pardubice. Nejvíce bodů v zápase si připsali dva hráči Jan Fiala a Tom Ondrušek přesněji tři kanadské body za dva góly a jednu asistenci. (18:46:53)

60:00

59:59
    Chodov právě vstřelil branku!
    Pátý gól do prázdné branky přidává TOM ONDRUŠEK.

59:25
    David Bouša (Chodov) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

59:00
    Pardubice to ještě zkusí se šesti florbalisty v poli.

58:45
    Nyní už ovšem Levinský inkasuje po střela reprezentanta TOMA ONDRUŠKY. Asistence: Jan Fiala.

57:16
    Levinský skvělým zákrokem drží naděje Pardubic!

53:52
    A další šance Pardubic! Bohužel pro domácí ale byl Burian tak moc rozeběhnutý že nedokázal pořádně zpracovat a vystřelit.

53:00
    Nyní jeden brejk domácím vyšel ovšem střela Krajcigra byla zablokována Pražanem.

47:10
    Chodov stále pokračuje v tlaku. Pardubice se brání a zkoušejí hrát na brejky.

43:00
    Chodov je v tlaku a snaží se navýšit svůj náskok.

Dnešní utkání sleduje 584 diváků. To je rekordní návštěva ve SH Třebeš Hradec Králové.

40:02
    Buly tak jako v první třetině vyhráli hosté.

40:01

Jednobrankový rozdíl je i po druhé třetině. Hned v úvodu druhé dvaceti minutovky Zozulák vyrovnal ovšem za dalších 5 minut skóroval Pražák a vrátil vedení na stranu Chodova. A když domácí neproměnili dlouhou přesilovku 5 na 3 tak musí náskok dohánět ve třetí třetině.

40:00

38:38
    Zozulák nyní sám běžel na Zicha, ale jen těsně přestřelil branku!

36:45
    Nyní se do tlaku dostávají hosté.

Karel Milec

Branky a nahrávky: 11. Krajcigr (Lisa), 22. Zozulák (Ďopan) – 1. Fiala (Ondrušek), 7. Fiala (Mikeš), 26. Pražák (Bouša), 59. Ondrušek (Fiala), 60. Ondrušek

Sokoli Pardubice: Levinský (Tvrdý) – Oubrecht, Brychta, Ďopan, Kunt, Janeček, Zozulák, Hauschke, Teichman, Lisa, Bahník, Dlesk, Škeřík, Burian, Krajcigr, Chmelař, Němeček, Krigovský, Formánek
    FAT PIPE Florbal Chodov: Zich (Barák) – Jelínek, Pražan, Flousek, Sýkora, Jastřembský, Kotlas, Bouša – Fiala, Vávra, Běhavý, Klápa, Pražák, Ondrušek, Mikeš, Havránek, Strachota

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula