Bulldogs – Královské Vinohrady 2:3 (kon.) | Pardubice – Chodov 2:5 (kon.) | Sparta – Vítkovice 3:5 (kon.)
Ostrava – Otrokovice 3:2 (kon.) | Bohemians – Mladá Boleslav 7:5 (kon.) | Tatran – Liberec 7:3 (kon.)
FbŠ Bohemians
7:5 (4:1, 1:3, 2:1)
Předvýběr.CZ Florbal MB
Neděle 21.12.2014, 18:00 • Sportovní hala Děkanka • Livesport Superliga

S konstatováním, že Bohemians porazili Mladou Boleslav 7:5 se s Vámi loučí a hezký zbytek večera přeje Dominik Hrubý. (20:47:31)

Nejlepšími hráči zápasu jsou za domácí Adam Růžek a za hosty Radim Křenek.

Florbalisté Bohemians během tohoto prodlouženého víkendu ukázali, že to s útokem na nejlepší čtyřku myslí vážně. Po výhře ve Vítkovicích porážejí doma i Mladou Boleslav!

Klokani položili základ k dnešní výhře během úvodních 11 minut, kdy se dostali do vedení 4:0. Boleslav poté zapnula na vyšší obrátky a zvládla vyrovnat, vítězný gól si ale připsal sváteční střelec Vojtěch Zezulka.

60:00

59:53
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Bohemians vyhrají druhé utkání proti týmu TOP 4 během tří dnů! Pojistku přidává JAKUB ŠÁRKA.
    Asistence: Adam Růžek.

59:16
    Boleslav zkouší powerplay, Curney branku netrefil.

58:26
    Oddechový čas pro hosty.

56:16
    Teč po Šimkově střele končí mimo mantinely.

55:27
    Domácí přesilovku nevyužili, Křenek je zpět na hřišti.

54:48
    Čihák mohl dvakrát pálit z voleje, jeho spoluhráči mu ale neposlali dostatečně příjemnou přihrávku.

53:27
    Přesilovka přijde Bohemce určitě vhod, Radim Křenek jde na 2 minuty na trestnou lavici za bránění ve hře.

51:59
    Hra 4 na 4 gól nepřinesla, oba týmy jsou kompletní.

50:58
    Chlumský skvěle zakročil v obraně.

50:29
    Pěkný zákrok Korába.

49:59
    Petr Kološ míří na trestnou lavici za držení, uvidíme hru 4 na 4.

49:59
    Martin Šimek se zapletl v souboji s Kološem a je vyloučen za hrubost.

47:59
    Pěknou akci domácích zakončuje přesnou ránou VOJTĚCH ZEZULKA.
    Asistence: Jakub Šárka.

47:12
    Mladý Kieler v šanci, Rytych chytá.

46:38
    Koráb svým zákrokem zachránil Bohemians.

Dominik Hrubý

Branky a nahrávky: 2. D. Šimek (Kuncman), 7. D. Šimek (Kisugite), 10. Růžek (Bagin), 11. Kieler (D. Šimek), 27. Růžek (Mandík), 48. Zezulka (Šárka), 60. Šárka (Růžek) – 12. J. Bouška (Pluhař), 25. Křenek (Novák), 32. Curney (Křenek), 33. J. Bouška (Pluhař), 41. Tom. Chroust (Curney)

FbŠ Bohemians: Koráb – Chlumský, Höffer, Čihák, Zezulka, Kuncman, Kisugite – Kindl, Růžek, Mandík – Šárka, Poláček, Bagin – M. Šimek, Kieler, D. Šimek.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Výtisk (11. Rytych) – Křenek, Novák, Kadlec, Pluhař – Ekl, Curney, Tom. Chroust – Rožnovják, Kološ, Fojta – Ludvík, P. Bouška, J. Bouška.

Rozhodčí: Tomáš Sojka – Kamil Sojka