Los Angeles – Arizona 4:2 (kon.) | Buffalo – Colorado 1:5 (kon.) | Toronto – Philadelphia 4:7 (kon.)
New Jersey – Washington 0:4 (kon.) | NY Islanders – Tampa 3:1 (kon.) | Carolina – NY Rangers 2:3 (0:1 po s.n.)
Columbus – Chicago 3:2 (2:1 po s.n.) | Montreal – Ottawa 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Florida 3:1 (kon.)
Minnesota – Nashville 5:6 (po pr.) | Vancouver – Calgary 3:2 (po pr.) | San Jose – St. Louis 3:2 (po pr.)

3. Nicklas Backstrom (WSH) 2+1

Na dnešní utkání si do Prudential Center našlo cestu 14 776 diváků!

Je dobojováno! Zcela po zásluze v dnešním utkání vítězí Washington, který byl od druhé třetiny lepším celkem a dokázal proměnit nabídnuté příležitosti. Domácím se zápas vůbec nevydařil, nefungovala jim kombinační hra, nefungovala jim střelba a vlastně se dá říct, že dnes Devils nefungovalo vůbec nic. První branku zápasu vstřelil Mike Green, ještě do konce druhé třetiny zvýšil vedení Capitals Backstrom. Ve třetí třetině se po nádherné individuální akci prosadil Alexnadr Ovečkin a skóre pečetil střelou do prázdné branky opět Nicklas Backstrom. To je ode mě pro dnešní večer vše, někdy u dalších online přenosů se s Vámi těším na počtenou!

60:00

59:52
    Hosté ukončí dnešní utkání s kotoučem na holi ve vlastní obranné třetině.

59:31
    Chimerův průnik zastavil Harrold.

59:06
    Devils mají problémy s tím vůbec přejít do útočného pásma, tentokrát se do ofsajdové pasti chytil Zajac.

59:00
    Běží poslední minuta dnešního utkání.

58:38
    Zápas už se pouze dohrává. Pískáno zakázané uvolnění hostů.
    Nicklas BACKSTROM - 0:4

57:49
    Washington právě vstřelil branku!
    Capitals přidávají čtvrtý hřebíček do rakvičky New Jersey! Střelou do prázdné branky se prosazuje NICKLAS BACKSTROM, pro kterého je to druhý přesný zásah večera. Bez asistence.

57:18
    Jágrova zadovka nalezla pouze čepel Brookse Orpika, ten se pokusil skórovat přes celé hřiště, ale mířil nepřesně a je z toho pouze zakázané uvolnění.

57:00
    Domácí to zkouší v šesti lidech! Schneider už sedí na střídačce.

56:12
    Orpikovo nahození vyrazil Schneider pouze před sebe. Domácí obrana puk odehrála pryč a zažehnala tak možné nebezpečí.

55:57
    Je pískán ofsajd domácích.

55:34
    Domácí v plném počtu. Washingtonu se přesilovka příliš nevydařila, ale to hráče Capitals nemusí mrzet, zápas už mají pouze ve svých rukou a dle mého názoru už si ho nenechají proklouznout mezi prsty.

55:19
    Puk mimo kluziště, následuje buly ve středovém kruhu.

Vojtěch Tůma

Branky a nahrávky: 24. Green (Hillen, Backstrom), 37. Backstrom (Beagle), 48. Ovečkin, 58. Backstrom

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Merrill, Helgeson, Židlický, Gelinas, Harrold – Eliáš, Zajac, Bernier – Gomez, Henrique, Jágr – Ruutu, Gionta, Havlát– Sislo, Sestito, Tootoo
    Washington Capitals: Holtby (Peters) – Orpik, Carlson, Alzner, Niskanen, Hillen, Green – Ovečkin, Backstrom, Wilson – Johansson, Kuzněcov, Brouwer – Laich, Fehr, Ward – Chimera, Latta, Beagle

Rozhodčí: Gord Dwyer, Mike Leggo – Brian Mach, Steve Miller

Diváci: 14776