Jokerit – Riga 3:1 (kon.) | HC Slovan – Toljatti 2:3 (0:1 po s.n.) | Záhřeb – Nižněkamsk 5:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Slovan Bratislava
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Lada Toljatti
Pondělí 22.12.2014, 19:00 • Samsung Arena, Bratislava • KHL

Tímto příspěvkem se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního večera. (21:42:23)

Československá stopa na straně hostů

Karol Sloboda (TOG) – (0+0), 0 střel, 7:02 čas na ledě.
    Jiří Hunkes (TOG) – (0+0), 2 střely, 17:26 čas na ledě.
    Martin Zaťovič (TOG) – (0+0), 0 střel, 17:39 čas na ledě.

Slovan dnes neproměnil několik dobrých šancí a dostal lekci z produktivity. Lada dnes sice vyhrála, ale v duelu byla horším týmem a jistě dva body bere.

Nejlepší hráčem na straně hostů byl zvolen Ilja Ježov, který pochytal spoustu střel Slovanu a má velkou zásluhu na dvou bodech. Naopak na domácí straně toto ocenění získal Tomáš Surový, jenž vsítil první branku utkání.

Jurij PETROV - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Lada Togliatti.
    Jediný samostatný nájezd proměnil JURIJ PETROV.

0:1
    Jurij Petrov prostřelil střelou nad beton Januse.

1. série
    0:0
    Ladislav Nagy zvolil střelu, ale Ježov chytá.

Samostatné nájezdy začínají.

Dnešní utkání sleduje 10055 skvělých diváků!

Střely na branku: 48:20.

Ladě bude jistě chybět Alexandr Černikov, který v závěru třetiny fauloval a nebude se moci zúčasnit samostatných nájezdů. Ruský hráč patří do první formace hostujícího celku a jistě by samostatný nájezd jel.

V prodloužení byli blíže ke vstřelení gólu domácí hráči. Největší šanci měl Ladislav Nagy, jenž netrefil v dobré příležitosti branku.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 3. Surový (Šťastný, Vondrka), 53. Netík (Sersen) – 13. Valujskij (Romanov, Golubev), 50. Střelcov (Fedorov), rozh. náj. Petrov

0:1   Tičar (SBA)

HC Slovan Bratislava: Janus (LeNeveu) – Štajnoch, Sersen, Luža, Baranka (A), Starosta – Jegelič, Tičar, Netík – Nedorost (A), Nagy, Bartovič (C) – Murley, Kudrna, Olvecký – Surový, Šťastný, Vondrka – Hudáček.
    Lada Toljatti: Ježov (Glass) – Barancev, Hunkes, Vorobjov (A), Romanov, Šulakov, Ogurcov, Sloboda, Djakov – Černikov, Petrov (A), Golubev – Nikitěnko (C), Valujskij, Bočarov – Šefeld, Bělousov, Zaťovič – A. Střelcov, Fedorov, V. Střelcov.

Rozhodčí: Gusev, Odins – Koršak, Černišev

Diváci: 10055