Opava – Val. Meziříčí 5:1 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 3:2 (po pr.)
SHK Drtiči Hodonín
3:2 (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
HK Nový Jičín
Pondělí 22.12.2014, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 2. liga skupina Východ

Dnes jsme byli svědky velmi povedeného utkání z obou stran. Šťastnějším týmem byl nakonec ten domácí když druhý bod Drtičům vystřelil v prodloužení Petr Peš. Já se s Vámi loučím, přeji Vám krásné svátky a vše nejlepší do nového roku. (20:17:22)

61:19
    Drtiči právě vstřelili branku!
    PETR PEŠ si převzal kotouč za Ilášovou brankou a když nevěděl komu přihrát tak si vybruslil a rozhodl se pro zakončení, které skončilo až za zády Iláše.

60:26
    Dufkovo nahození bylo sraženo za branku.

60:01

Novému Jičínu se podařilo ubránit poslední tlak Hodonína a tak budeme svědky následného prodloužení, které začne za malou chvíli.

60:00

59:27
    Vhazovat se bude před Ilášem a tak mají Drtiči dobrou možnost ke vstřelení gólu.

59:27
    Oddechový čas pro hosty.

59:22
    Po větším závaru před Ilášem novojičínský obránce raději vyhodil puk na zakázané uvolnění.

58:16
    Vašutovu střelu od modré Kotvan vyrazil a Zapletal následně kotouč vyhodil až před Iláše.

56:45
    Akci Nového Jičína teď zastavilo zakázané uvolnění.

55:32
    Peš posílal puk do skrumáže před Ilášem, ale žádná hokejka domácích si kotouč nenašla tak puk končí v Ilášově lapačce.

55:10
    Na modré čáře číhal Ižácký, ale jeho snahu zastavil ofsajd.

54:25
    Tomi našel mezi kruhy osamoceného Kučeru, ten ale netrefil branku.

53:21
    Po Pešově střele, kterou Iláš schoval do lapačky se bude vhazovat právě před gólmanem Nového Jičína.

52:54
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Nový Jičín dokázal využít přesilovou hru a po kombinaci před Kotvanem srovnává stav utkání. Střelou od modré se dokázal prosadit LUKÁŠ VNENK. Asistence: Tomáš Mráz.

51:59
    Vyloučen Vít Mika (HOD) na dvě minuty za vysokou hůl.

51:43
    Mika se dobře uvolnil před Ilášem, ale jeho bekhendový pokus neprošel až do sítě.

Adam Krátký

Branky a nahrávky: 23. Charvát (Kuba, Zapletal), 25. Charvát (Zezula), 62. Peš – 4. Novotný (Lehečka, Gebauer), 53. Vnenk (Mráz)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Rozum) – Dufek, Pokorný (C), Škápik, Zapletal, Vanek, Sedlák, Polesný – Kučera, Zezula, Tomi, Smetana, Peš (A), Kuba, Sajdl, Jurásek (A), Vrba, Charvát, Mika
    Trenér:Lubomír Oslizlo

HK Nový Jičín: Iláš (Šrámek) – Žák, Hruška, Vašut (C), Zahradníček, Vnenk (A), Cabák – Gebauer, Mráz, Kabeláč, Lehečka, Mikšan, Kovařčík, Ižácký, Hanák, Novotný, Uhlár
    Trenér:Aleš Flašar

Rozhodčí: Held – Linhart, Maťašovský