Detroit – Colorado 1:2 (2:3 po s.n.) | Edmonton – Dallas 5:6 (2:3 po s.n.) | Boston – Buffalo 4:3 (po pr.)
NY Rangers – Carolina 1:0 (kon.) | Chicago – Toronto 4:0 (kon.) | Winnipeg – Philadelphia 3:4 (po pr.)
New York Rangers
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Carolina Hurricanes
Pondělí 22.12.2014, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Ode mne je to již pro tuto chvíli vše, přeji pěkný zbytek večera. (03:52:24)

3. Ryan McDonagh (NYR) 1+0

Dnešní utkání končí a dva body za těsnou výhru 1:0 si z něj odnáší domácí hráči. O jedinou branku utkání se postaral již v 5. minutě Ryan McDonagh, všechny ostatní střelecké pokusy hokejistů obou týmů pochytali výteční brankáři Talbot a Chudobin, jenž byli po právu vyhlášeni prvními dvěma hvězdami utkání.

56:12
    Rangers si navíc zahrají přesilovou hru. Sekera (CAR) dostává 2 minuty zapodražení nepodmíněně.

55:50
    Chudobin raději uschoval puk pod rukavicí, aby uklidnil hru.

54:34
    Rangers se spol=hají pouze na defenzívu a vyhazují kotouče. Carolina však zatím toho nedokáže využít.

53:00
    Do konce zápasu zbývá 7 minut a na Talbota šly doposud v závěrečné časti dvě střely.

51:03
    Nyní se vystavili i do ofsajdu.

50:05
    Na Carolině je vidět, že chce vyrovnat, ale hra na puku nesačí. Chybí tomu střelba.