Chabarovsk – Novosibirsk 1:4 (kon.) | Vladivostok – Novokuzněck 0:0 (odl.) | Riga – CSKA Moskva 4:5 (kon.)
HC Slovan – Nižněkamsk 4:6 (kon.) | Barys – Kazaň 1:4 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 3:0 (kon.)
Čeljabinsk – Toljatti 2:1 (kon.) | Ufa – Omsk 3:4 (po pr.) | Čerepovec – Dynamo Moskva 5:2 (kon.)
N.Novgorod – Soči 3:2 (po pr.) | Minsk – Petrohrad 2:1 (2:1 po s.n.)
HC Slovan Bratislava
4:6 (0:1, 1:1, 3:4)
Neftěchimik Nižněkamsk
Středa 24.12.2014, 13:00 • Slovnaft Arena, Bratislava • KHL

Já se s Vámi rozloučím. Děkuji všem, kteří si našli v tomto svátečním čase prostor ke sledování našeho online přenosu. Přeji příjemné prožití Štědrého dne i celého zbytku Vánoc. (15:48:43)

Rozladěné duše fanoušků Slovanu se nyní snaží naladit na vánoční notu sbor, který zpívá vánoční koledy.

Československá stopa v zápase

Michal Vondrka (SBA) – 1b (0+1), 2 střely, TOI: 12:36
    Tomáš Netík (SBA) – 1b (1+0), 2 střely, TOI: 16:03
    Václav Nedorost (SBA) – 1b (0+1), 3 střely, TOI: 18:40

Ve třetí třetině jsme viděli nefalšovanou vánoční nadílku branek. Fanoušci ve vyprodané Slovnaft aréně viděli hned sedm gólů. Domácím se sice nejprve povedlo otočit v rozmezí pěti minut z 1:3 na 4:3, v předposlední minutě se však stalo něco neuvěřitelného. Trenér hostí si vzal oddechový čas, po němž dvěma slepenými góly dokonale opařil do té doby rozradostněnou arénu Dan Sexton, který otočil na 5:4. Do prázdné brány poté zpečetil výhru Nižněkamsku Jegor Milovzorov.

60:00
    Jegor MILOVZOROV - 4:6

59:52
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Definitivní razítko na výhře Nižněkamsku vystavil JEGOR MILOVZOROV trefou do prázdné brány. Předposlední celek soutěže si tedy z dnešního utkání vezme tři body. Asistence: Alexander Jevsejenkov.

59:20
    Janus bruslí na střídačku, Slovan to zkouší v šesti.

58:59
    Oddechový čas si vzal i trenér Slovanu, budou domácí stejně efektivní jako hosté?
    Dan SEXTON - 4:5

58:59
    Tak to je naprosto neuvěřitelné, ale na Vánoce se zkrátka zázraky očekávat dají. DAN SEXTON se ve středním pásmu zhostil kotouče, dostal se do samostatného úniku, který zakončoval účinným blafákem. Ještě před necelou minutou hosté prohrávali a nyní zničehonic vedou. Asistence: Georgijs Pujacs.
    Dan SEXTON - 4:4

58:20
    Tak to jsou věci. Dnešní odpoledne se zřejmě protáhne, protože hosté vyrovnávají. DAN SEXTON vypálil od modré čáry a jeho projektil se odrazil od tyčky do brány. Bez asistence.

58:04
    Sudnicin zůstává na střídačce, Neftěchimik bude hrát v šesti.

58:04
    Hosté si berou oddechový čas.

58:04
    Andersonovu jedovatou střelou vyřešil Janus.

57:46
    Barker se dobře zorientoval u mantinelu a poslal kotouč jednoduše ven z pásma.

57:28
    Hosté hrají v plném počtu, začíná se jim krátká přesilová hra.

56:23
    Následně Belasí vyhráli buly a od modré pálil Starosta, Sudnicin jeho střelu vyrazil.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 24. Tičar (Vondrka, Jeglič), 45. Netík (Tičar, Jeglič), 46. Nagy (Nedorost, Barker), 50. Surový – 11. Polygalov (Milovzorov, Ivanov), 36. Anderson (Ivanov, Milovzorov), 42. Nikulin, 59. Sexton, 59. Sexton (Pujacs), 60. Milovzorov

HC Slovan Bratislava: Janus (LeNeveu) – Luža, Sersen, Barker, Starosta, Kozák, Štajnoch – Jeglič, Tičar, Netík – Nagy, Nedorost, Bartovič (C) – Vondrka, Murley, Hudáček – Kudrna, Surový, Ölvecký, Šťastný
    Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Kolppanen) – Jevsejenkov, Pujacs, Berezin, Rjasenskij, Kosmačjov, Kalašnikov, Tichonov, Bilalov – Grigorenko, Anderson, Sexton – Milovzorov, Polygalov, Ivanov – Nikulin, Zdunov, Rybin (C) – Andrjuščenko

Rozhodčí: Bukin, Beliajev – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 10 055 (vyprodáno)