Karlovy Vary – SHK Mustangové 5:1 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Č.Budějovice 2:1 (kon.)
SKV Sharks Karlovy Vary
5:1 (0:1, 5:0, 0:0)
SHK Mustangové AUTO IN
Neděle 04.01.2015, 11:45 • Zimní stadion Ostrov. • Česká para hokejová liga

O osudu zápasu rozhodla druhá třetina, kterou ovládli karlovarští Žraloci 5:0. Poslední perioda už se dohrávala v odlehčeném duchu, přesto žádná další branka nepadla. Za týden dnešní soupeře čeká první semifinálový zápas, s největší pravděpodobností se Karlovy Vary střetnou se Zlínem a Pardubice se Spartou Praha. Za pozornost u dnešní on-line reportáže Vám děkuji a přeji příjemné nedělní odpoledne! Z ostrovského stadionu se přihlásíme znovu v neděli 11. ledna v 11:45. (13:41:49)

45:00

44:01
    Poslední minuta odstartovala Michalcovým zakončením do Machova betonu.

43:45
    Konec zápasu je hodně uvolněný. Hrbek se znovu dostal do brejku, ale vyjel z ideální pozice.

43:32
    P. Kubeš s Motyčkou unikali dva na jednoho, ve finále ale ztratili puk.

43:12
    Po buly si puk vzal Berger a vystřelil nad.

42:57
    Ani Geier nezvýšil, i když už chtěli domácí slavit! Zblízka odrazil puk o horní tyč zpět do brankoviště, ale muselo to být hodně těsné.

42:30
    Jedna střela za druhou prší na pardubickou branku. K Bočkově štěstí mají karlovarští Žraloci ve třetí třetině nepřesnou mušku.

41:46
    Berger v souboji s Motyčkou vystřelil a Boček musel zasáhnout. Ještě pak dorážel Forgo, ale hlavní rozhodčí se dnes něco narozpažuje.

41:27
    Pardubičtí chtěli zaútočit, ale vystavili se offsidu.

41:03
    Forgova rána šla nad.

40:42
    Michal Geier poslední minutu baví diváky. Teď zblízka nastřelil břevno pardubické branky!

39:59
    A znovu Geier v akci, tentokrát ukázal svou rychlost a ujel všem. Zakončení znovu zkoušel levou rukou, tentokrát však nastřelil Bočka do masky.

39:33
    Geier dojel pro puk za vlastní branku a poté exhibičně projel celým hřiště s pukem na čepeli. Až v útočném pásmu ho trefil tělem Michalec.

38:13
    Obránce Hrbek se dostal do samostatného úniku! Beton gólmana Bočka ale nepřetlačil, a tak se hattrick znovu odkládá.

38:02
    Střelal Richarda Buhra o kousek minula levou tyč.

37:55
    Oba karlovarští obránci se srazili a hosté tak mohli jet dva na jednoho! Poslední karlovarský hráč Wágner ale Motyčkovi vedení puku značně znepříjemnil.

37:04
    V situaci dva na dva zahnal Berger Wágnera do rohu, ale odtud mladý karlovarský útočník dokázal přihrát Forgovi do druhé vlny. Boček byl na místě.

36:33
    Hrbek vrátil puk Bergerovi a ten z dobrého místa přestřelil.

Jan Chlubna

Branky a nahrávky: 19. Berger (Hrbek), 19. Berger (Forgo), 24. Hrbek (Geier, Kovářík), 25. GeierM (Hrbek, Berger), 27. Hrbek (Berger, Wágner) – 14. Motyčka (KubešP)

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach (Bozděk) – Hrbek, Nejedlý, J. Berger, Forgo, M. Geier, Wágner, Schneider, Kovářík, Karafiát.
    SHK Mustangové AUTO IN: Boček – P. Kubeš, J. Kubeš, R. Buhr, Motyčka, Kolek, Štěpják, Doležal, Michalec, Horníček, V. Buhr, Kořínek, Chudomský.

Rozhodčí: Suchý – M. Hanák, T. Hanák