Standard – Anderlecht 2:0 (kon.) | Cercle Brugge – Club Brugge 0:3 (kon.) | Gent – Oostende 3:1 (kon.)
Cercle Brugge KSV
0:3 (0:1)
Club Brugge KV
Neděle 25.01.2015, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Dnešní derby je u konce, hosté a zároveň favorité z Clubu vítězí 3:0. Druhá půle začala velmi chladným tempem. Nebyly vidět skoro žádné střely. Hosté však byli aktivnější a nakonec za to ještě dostali odměnu. Po rozkouskované hře se z dorážky trefil v 80. minutě Gedoz a bylo to 2:0. V 90. minutě ještě vítězství pojistil druhým gólem Izquierdo a sudí Verbist za chvíli utkání ukončil. Club Brugge tak zaslouženě poráží Cercle Brugge 3:0. Ode mě je to dneska všechno, přeji Vám krásný večer a loučím se s Vámi. (19:56:46)

90+1
    IZQUIERDO - 0:3

90
    Bruggy právě vstřelily branku!
    IZQUIERDO MENA dnes střílí svou druhou branku, po přihrávce od Oularého dokázal překonat Wernera a zvýšil tak na 0:3!

88
    Poslední střídání také u hostů, Refaelova nahrazuje Claudemir.

85
    Poslední změna od trenéra Cercle Vidarssona, Maertens odchází a na závěr do hry posílá Van Rooseho.

84
    Club si už konec zápasu užívá a v klidu si kráčí pro tři body.

81
    Domácí střídají podruhé, Martense nahrazuju Caenepeel.
    Filip GEDOZ - 0:2

80
    Izquierdo vystřelil z levé strany, Werner balón dokázal vyrazit, ale na pohotovou dorážku FILIPA GEDOZE už byl gólman Cercle krátký! 0:2.

79
    Hosté teď dopravili balón do sítě, ale hned několik kráčů v oranžovém bylo v ofsajdu, a tak branka platit nemohla.

78
    Centrovaný balón odhlavičkovali obránci a domácí měli po příležitosti.

78
    Buyl podražený a domácí tak mají šanci vyrovnat.

74
    Hosté rozehrávali přímý kop, Filipe Gedoz našel Oularého, který předvedl krásnou patičku, ale Werner ukázal svůj postřeh a střelu vyrazil.

73
    Van Acker fauloval Izquierda a je potrestaný žlutou kartou.

72
    Bourdin držel ve vápně za dres Oularého, pokutový kop ale nepřišel.

69
    Další změna Clubu, dolů jde Storm a na posledních dvacet minut přichází Filipe Gedoz.