Évian TG – Toulouse 1:0 (kon.) | Lyon – Méty 2:0 (kon.) | Remeš – Lens 0:0 (kon.)
Rennes – Caen 1:4 (kon.) | Saint-Étienne – PSG 0:1 (kon.)
Évian Thonon Gaillard
1:0 (1:0)
Toulouse FC
Neděle 25.01.2015, 14:00 • Parc des Sports (Annecy) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Je doboováno! Utkání dvou celků ze spodního patra tabulky končí vítězstvím Évianu. Domácí se dostali do vedení již ve 4. minutě zásluhou Thomassona a jednobranový náskok dokázali udržet až do závěrečného hvizdu. Po zásluze si tak připisují plný bodový zisk. (15:55:31)

90+4

90+4
    Míč se nachází ve středu hrací plochy a v utkání se tak nejspíš už nic nestane.

90+4
    Střídání v týmu Évian Thonon Gaillard: ze hřiště odchází Cédric Barbosa, přichází David Ramirez.

90+2
    Hosté se přeci jen osmělili a vydali se kupředu, na centr z levé strany však nikdo z hráčů hrajících v tmavě modrých dresech nedosáhl.

90+1
    Rušno ovšem bylo úplně na opačné straně, než na kterou by se mělo útočit, proti střele však dobře zakročil Ahamada.

90
    Hlavní arbitr se ve druhém poločase rozhodl nastavit tři minuty nad rámec základní hrací doby. Přesně tolik času mají tedy hosté k vyrovnání nepříznivého stavu.

89
    Pro odražený míč se po centru letícím z pravé strany došel brankář Leroy, který kulatý nesmysl před dotírajícím útočníkem raději zalehl a schoval v náruči.

88
    Defenziva domácího celku teď působila velmi kompaktně a zamezila útočné akci hráčů v tmavě modrých dresech.

86
    Fotbalisté hostuícího celku byli velmi blízko vyrovnání! Skvělou přihrávku za obranu obdržel nabíhající Ben Yedder, který postupoval vpřed na Leroye, brankář domácího týmu ale proti útočníkovi Toulousu vyběhl, čímž mu zmenšil střelecký úhel. Ben Yedder pak poslal míč pouze do brankáře Loreye.

85
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Alexis Blin, přichází Youssef Benali.

85
    Hráči hostujícího celku poté založili útočnou akci podél pravé postranní čáry, pro centr do vápna si došel gólman Leroy.

84
    Průnik hráčů v bílých dresech do pokutového území zastavila na poslední chvíli defenziva Toulousu.

82
    Domácí rozehrávali standardní situaci z blízkosti pokutového území, centrovaný míč byl ale odvrácen. Dostal se k němu však domácí hráč a napálil jen vysoko nad branku.

81
    Grigore poslal k zemi Barbosu a za svůj zákrok uviděl hostující záložník žlutý kartónek.

79
    Vypadá to, že indispozice domácího záložníka bude jen dočasná, a Sougou se za malou chvílí vrátí zpět na hřiště.