Ajax – Feyenoord 0:0 (kon.) | Breda – Willem II 0:0 (kon.) | Groningen – Utrecht 2:2 (kon.)
GA Eagles – Den Haag 1:0 (kon.)
FC Groningen
2:2 (1:1)
FC Utrecht
Neděle 25.01.2015, 14:30 • Euroborg, Groningen • Nizozemská Eredivisie

Dnešní utkání je u konce! FC Groningen doma remízoval s FC Utrecht 2:2.

V prvním poločase jsme viděly tři branky. Obě padly v rozmezí jedné minuty. Nejdříve se prosadil domácí Tjaronn Chery, který se trefil z přímého kopu. Hosté ale bleskově odpověděli. V pokutovém území se nejrychleji zorientoval Edourard Duplan, který srovnal na 1:1.

Ve druhém poločase se dostal v 51. minutě do vedení opět Groningen, zásluhou Michaela de Leeuwa, který vstřelil svůj desátý gól v sezoně. Hosté ale opět velmi rychle odpověděli. Už po pěti minutách se trefil Yassin Ayoub a bylo vyrovnáno! Ke konci mohli hosté dokonce vyhrát, to by ale nesměl Ayoub trefit břevno.

Celých 90 minut odehrál v dresu Groningenu slovák Albert Rusnák, který si nevedl vůbec špatně a může být se svým výkonem spokojen.

Žluté karty – 1 – 2

To je z mé strany vše a u dalšího (nejen) fotbalového onlajnu se na vás těším brzy nashledanou! (16:29:09)

90+3

90+3
    Míč do ohně poslal Kieftenbeld, ale Ruiter si pro míč vyskočil a lapil jej.

90+3
    Domácí se ještě nadechují k závěrečnému útoku.
    Hoesenova střela

90+2
    Hoesen se teď trochu se štěstím dostal k míči a z otočky vypálil. Ruiter ale svůj tým podržel výborným zákrokem!

90+1
    Domácí měli k dispozici volný přímý kop po faulu na Rusnáka. Ten rozehrál sám Rusnák, jehož centr hostující obrana odvrátila.

90
    Nastavují se tři minuty!
    Závar v pokutovém území Groningenu

88
    Tohle může hosty mrzet. Barazite odcentroval z levé strany. Míč propadl až na zadní tyč, kde by Duplan, jehož střelu výborně vyrazil Ruiter. K dorážce se dostal Ayoub, ten ale napálil míč pouze do břevna! Míč se poté dostal opět na levou stranu, kde střílel Kum. Na brankové čáře ale míč srazil mimo Kappelhof!

87
    Hoesen teď odcentroval přes dvojici hráčů na de Leeuwa, ten byl dobře bráněn Letschertem. Hra pokračovala a u míče byli stále domácí. Van Nieff ale míč na hrací ploše po přihrávce Cheryho nestihl.

86
    Kieftenbeld poslal do vápna centr, který velmi dlouho letěl, a tak měl Ruiter dostatek času si k němu přijít a míč lapit.

85
    Kali zatahal ze zádu za dres Hoesena a vidí po právu žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Hardevald, přichází Markiet.

83
    Z hodně velké dálky vypálil Botteghin, Ruiter ale jeho ránu dobře viděl a lapil ji.

83
    Aktivní Hoesen se teď dostal ke střele z levého rohu vápna. Jeho přízemní rána ale nemířila přesně.

82
    Botteghin teď předvedl výbornou práci proti Hardeveldemu a sklidil potlesk domácích diváků.

81
    Domácí teď kombinují ve středu hřiště. Místo toho aby útočili, což jim fanoušci dávají najevo pískotem.